Kde koupit invalidní vozíky a skútry?

Být invalidou znamená čelit mnoha omezením, která pro ostatní neplatí. Naštěstí existuje mnoho zdravotních pomůcek, které dokáží náročné zdravotní stavy lépe zvládat a pomoci invalidním lidem, aby mohli být samostatní a zvládat mnoho činností lépe. Největší překážkou je většinou pohyb a právě s tím mohou skvěle pomoci invalidní vozíky a skútry. Kde je ovšem pořídit?

Prodej invalidních vozíků

Specialistou na prodej invalidních vozíků je eshop Skutry-voziky.cz, který nabízí široký sortiment vysoce kvalitního zboží. Eshop nefunguje pouze jako prodejna, ale také jako půjčovna a servis těchto strojů, takže výhodou je, že si můžete v případě poruchy těchto strojů nechat zajistit odborný a rychlý servis.

Mechanické i elektrické invalidní vozíky

Eshop zahrnuje jak elektrické, tak i mechanické invalidní vozíky. Mechanické vozíky jsou určené pro všechny se sníženou pohyblivostí končetin. Není zde žádný motor a dotyčný ovládá vozík svépomocí vlastními silami. U elektrických invalidních vozíků je pohyb zajištěn joystickem, který lze umístit pro pravou nebo levou ruku. Oba druhy vozíků jsou vhodné do interiéru i exteriéru.

Prodej invalidních skútrů

Invalidní skútry najdou skvělé využití u seniorů i invalidů se sníženou pohyblivostí končetin. Můžete si vybrat jak tříkolové, tak i čtyřkolové skútry. Tříkolové skútry se snadno řídí, jsou obratné a nabízí mnoho prostoru. Dobře se s nimi řídí i v menších prostorech a mají dobrou stabilitu v terénu. Čtyřkolové skútry zajistí větší stabilitu a lidé se s nimi cítí více v bezpečí, dobře se ovládají a jsou pohodlné.

Další sortiment

Eshop nabízí kromě zmíněných produktů také polohovací postele, chodítka, zvedáky a celou řadu doplňků. Pro mnoho lidí se zdravotním postižením je tento eshop skvělou možností, jak si pořídit zdravotní potřeby, které dokáží zjednodušit život a lépe zvládat každodenní činnosti.