Kamenná a betonová dlažba

Přírodní kámen, umělý kámen nebo beton jsou nejčastějšími materiály, které jsou vhodné pro venkovní, ale i vnitřní dlažby nebo různé obklady. Zejména pravá kamenná dlažba vyrobená z kvalitního přírodního kamene neobyčejně pozvedne rodinný dům i jiný objekt. Přírodní kámen je jednak vysoce odolný vůči všem povětrnostním vlivům, má dlouhou životnost a také je perfektním izolantem. Hodí se na různé chodníky, terasy a jiné venkovní prostory, kde vypadá kámen naprosto skvěle.

Kamenné dlaždice a obklady

Společnost BetonTvar-Viko s.r.o. nabízí pravou kamennou dlažbu, kterou vyrábí z přírodního kamene, která je vhodná jak na venkovní prostory, tak do interiéru. Každý zákazník si může vybrat kamennou dlažbu či kamenné obklady ve tvaru a barevném provedení, které bude ladit s charakterem stavby či jejími doplňky. Pracovníci Stone galery v Praze každému ochotně poradí při výběru materiálu nebo stylu kamenné dlažby. Pro názornost mohou vytvořit vizualizaci dlažby, aby si zákazník mohl udělat přesnou představu, jak bude dlažba působit v jejich interiéru, nebo na terase či v jiném prostoru.

Betonové dlaždice a obklady

Dlažby a obklady nabízené firmou BetonTvar-Viko s.r.o. jsou vyráběny z kvalitního vibrovaného betonu. Základem originálního tvaru a dokonalého napodobení přírodního materiálu jsou formy. Technologie jejich výroby je důvodem, že lícová plocha dlaždic i obkladů je velice kompaktní. Oproti přírodním materiálům se tak výrazně snižuje špinivost a zvyšuje životnost těchto výrobků. Pro venkovní účely je důležitá mrazuvzdornost, kterou výrobce garantuje. Dokonalé probarvenosti výrobků a celé řady barevných odstínů, jakož i barevné stálosti je dosahováno kvalitními anorganickými pigmenty a speciálními přísadami přidávanými do betonové směsi a dováženými od renomovaných evropských výrobců. Všechny betonové obklady je možné použít na obkládání venkovních i vnitřních zdí.