Znáte všechny výhody stropního ventilátoru?

Vadí vám těžký horký letní vzduch, kdy se dá sotva dýchat? Velká vedra jsou pro vás doslova utrpením? Když si po hektickém horkém dni konečně sednete s napínavou knihou, nebo k veselému filmu, ani nemáte sílu se soustředit kvůli velkému horku? Neustálé ovívání reklamními letáky, které jste vytáhli ze schránky, nepřináší téměř žádné uspokojení, proto se raději poohlédněte po lepším a zejména po efektivnějším řešení. Jedním z takových řešení, je pořízení stolního nebo stropního ventilátoru, který toho dokáže více, než byste čekali.

Stropní nebo stolní ventilátor?

Stolní ventilátor vám postačí, pokud potřebujete zchladit pouze sebe a zbytek místnosti může zůstat v horku. Je ideální nejen do kanceláře k vašemu pracovnímu stolu, ale své využití si jistě najde i ve vašem domově při čtení knihy nebo sledování televize.

Pokud se však chcete více zchladit a nechat se ovívat příjemným vánkem, je pro vás ideální stropní ventilátor. Při vyslovení stropní ventilátor, si mnoho představí mohutný ventilátor v kombinaci se světlem. Samozřejmě i takové ventilátory snadno seženete, ovšem mnoho výrobců a prodejců, jakými jsou také webové stránky mojeelektro.cz, nabízí ventilátory v mnoha provedeních a to včetně velikosti. Ventilátor můžete pořídit se světlem nebo bez, v různých barevných provedeních, které podtrhnou celý váš interiér.

Ke stropním ventilátorům je možné přiobjednat prodlužovací tyče a také dálkové ovládaní, kterým můžete stropní ventilátor regulovat.

Ventilátory, které chladí a v zimě zajistí teplo

Pokud jste dávali při hodinách fyziky pozor, jistě víte, že se největší teplo vždy drží u stropu a od nohou je vám největší zima. V zimních měsících lopatky stropního ventilátoru jednoduše otočíte a ony teplo od stropu rozeženou po celé místnosti. Náklady na topení se vám sníží a vám nebude v létě horko a v zimě zima.