Kalendář pro každého!

Nemůžete sehnat kalendář, který by se líbil nejen vám, ale všem, kteří se na něj budou celý rok dívat? Známe místo, kde mají kalendář pro každého. V HappyFoto!

Skvělé je, že si tady kalendář můžete navrhnout úplně sami. A že do něj můžete použít nejen nové fotografie, ale i ty z babiččina černobílého archivu, dále třeba dětské kresbičky, vlastní malůvky nebo cokoli, co dokážete vyfotit nebo naskenovat a vložit do svého počítače.

Navíc je takový kalendář skvělý dárek, třeba k Vánocům. Ale můžete ho darovat svým přátelům či rodině úplně kdykoli, protože, a to se podržte, tenhle kalendář může začínat v lednu, v únoru, v březnu, v dubnu, v květnu… Ano, v jakémkoli měsíci! Uvidíte se s přáteli až koncem ledna? Vyrobte jim kalendář, který bude začínat prvním únorem.

Takže výhody takového fotokalendáře jsou jasné: bude originální, protože si do něj vložíte přesně to, co chcete vy. A bude začínat měsícem, který si vyberete.

Nejluxusnějším kalendářem v nabídce HappyFota je nástěnný fotokalendář na fotopapíru. Ten vyvolává laboratoř HappyFota chemickou cestou stejně jako klasické fotografie. Vysoce kvalitní fotopapír fotokalendáře je ale navíc opatřen ochrannou vrstvou, která zabrání tomu, aby na papíru zůstávaly otisky prstů.

Kolik fotografií potřebujete na takový kalendář? Třináct. Jednu úvodní a pak na každý měsíc jednu další. Kolik takový kalendář stojí? Ceny jsou příznivé. Vyplatí se ale sledovat slevy, které HappyFoto pravidelně nabízí.

Nástěnný kalendář je asi nejoblíbenější, ale můžete si samozřejmě zhotovit i stolní, plánovací nebo roční. Mrkněte na stránky společnosti HappyFoto. Myslíte si, že na to nejste dostatečně technicky zdatní? Nebojte se! Máme vyzkoušeno, že to svede i sedmileté dítě. Všechny fotky v počítači jednoduše přetáhnete do programu, který vás navede vždy k dalšímu kroku. Po vytvoření kalendáře vás program vyzve k objednávce a vy už svůj výtvor jen kliknutím odešlete. Doba zpracování objednávky jsou tři pracovní dny.

Ceník a více informací na www.happyfoto.cz