K maximálnímu bezpečí vám postačí jeden jediný přístroj

Nejvíce ohrožení se cítíme v momentě, kdy spíme nebo tehdy, když jsme mimo náš dům. Možná si říkáte, že dům nelze mít pod kontrolou neustále a dokonce ani kamery ho nedokáží spolehlivě ochránit. Jedna technologie to však zvládne a není ani drahá.

Fotopasti Acorn jsou univerzálním přístrojem, který pomáhá přírodovědcům s pozorováním divoké přírody, bezpečnostním složkám a špiónům k zaznamenání vetřelce, a nyní mohou posloužit vám k zajištění bezpečí. Fotopast má jeden jediný cíl, dokonale zaznamenat každého vetřelce, ať už je to člověk nebo zvíře.

Jak fotopast funguje

fotopast-ltl-acorn-5310mgFotopast není žádné křehoučké zařízení, jedná se o přístroj umístěný v odolném kovovém pouzdře. Fotopast Acorn patří do exteriéru, kde hravě odolá jakémukoliv počasí a kde bude spolehlivě nonstop sloužit. Není k ní potřeba zdroj elektrické energie, jelikož je na baterie. Nenatáčí zbytečný a prázdný záznam, okamžitě se spustí v momentě, kdy k vám vnikne vetřelec. Fotopasti stačí na zaznamenání vetřelce jen několik desetin vteřiny a ten nemá ani to nejmenší tušení, že je zaznamenán ve vysokém rozlišení.

Fotopasti Acorn jsou prodávány i s GSM modulem a pokud k vám už někdo pronikne, vy o tom budete okamžitě informováni. Informováni můžete být zasláním pořízeného snímku na telefon ve formě MMS nebo i emailem. Budete tak mít vždy dokonalý přehled, když k vám někdo vnikne. Ne vždy se jedná o zloděje nebo vandaly, ale není nad to mít přehled, co se na vašem pozemku děje když spíte nebo když nejste zrovna doma.

Fotopasti se staly součástí výbavy mnoha domů po celém světě, může za to nejen pokročilá technologie a účinnost, ale také nízké ceny. Fotopasti si můžete zakoupit online už za nízké ceny, za které si užijete kýžený pocit bezpečí.