Kontejnerová doprava pro vaše stavby i rekonstrukce

Pokud nebydlíte nebo nemáte chalupu v okolí Vyškova či Prostějova, můžete tamním obyvatelům závidět jedinečnou službu, kterou je odvoz sutě a kontejnerová doprava. Tuto službu zajišťuje firma Cetkovský, která se zabývá kontejnerovou dopravou, odvozem suti a likvidací odpadu.

Zájemce o tyto služby si může objednat přistavení kontejneru do místa svého bydliště a pokud zvládne jeho naložení za dva dny, může mít pronájem kontejneru a jeho odvoz dokonce zcela zdarma.

Výhod kontejnerové dopravy, pronájmu kontejnerů na suť, velkoobjemových, valníkových, uzamykatelných či kontejnerů s plachtou mohou využívat jak stálí obyvatelé, tak chalupáři, ale i právnické osoby. Firma operuje denně nejen ve Vyškově a Prostějově, ale i v ostatních částech tohoto regionu, tzn. v obcích Plumlov, Tovačov, Kralice na Hané, Určice, Lutín, Olšany u Prostějova, Brodek u Konice, Ptení, Protivanov, Pustiměř, Ivanovice na Hané, Němčice a dalších.

15

Pokud vyklízíte starý dům, sklep, dvůr, garáž, dílnu či jiný prostor, můžete využít odvoz sutě Prostějov. Prostě si objednáte velkoobjemový kontejner, do kterého můžete naložit staré nepoužitelné předměty, zbytky stavebních hmot, stavební suť či jiné vyřazené harampádí. Firma Cetkovský nabízí také provedení vyklizení, pokud vám na to vaše síly nestačí. Součástí odvozu je pochopitelně i ekologická likvidace závadného odpadu, stavební sutě včetně nebezpečného materiálu, takže nebudete mít žádné starosti, jak se nepotřebných věcí zbavit. Firma zajišťuje také přepravu nebezpečných věcí a materiálu v režimu ADR.

Další službou, kterou poskytuje kontejnerová doprava Vyškov je dovoz stavebního materiálu, jako je písek, štěrk nebo dřevo. Pro stavebníky je výhodou dovoz míchaného betonu nebo provedení zemních prací včetně vybudování základové desky pro nový dům. Také mají možnost pronajmout si na dobu stavby stavební buňku.