Jak získat odhad nemovitosti zdarma?

Trh s bydlením se neustále mění a pravděpodobně se i dál měnit bude. Hodnoty nemovitostí se mohou rychle měnit. V důsledku toho můžete mít jen mlhavou představu o hodnotě vašeho domova – nebo možná nemáte vůbec tušení.

Existují dva základní způsoby, jak zjistit tržní hodnotu své nemovitosti. Prvním ze způsobů je najmutí licencovaného odhadce, připravte se, že za jeho služby zaplatíte 3 – 4000 CZK.

Pokud ale hledáte pouze informovaný odhad, můžete si zdarma nechat odhadnout dům či byt prostřednictvím online nástrojů nebo zkušeného realitního makléře, když chcete uskutečnit prodej bytu bez realitní kanceláře.

Požádejte realitního makléře o bezplatný odhad nemovitosti

Odhad ceny nemovitosti realitním makléřem vás nemusí stát ani korunu, stačí vědět na koho se obrátit. Pokud hledáte bezplatný odhad k oficiálnímu odhadu domu, obraťte se na špičkového realitního makléře ve vaší oblasti, například na webu prodejbyt.cz.

Zajít za realitním makléřem, aby vám odhadl cenu vašeho domu, je chytré. Ve většině případů srovnávací analýza trhu poskytne majitelům domů přesně to, co potřebují, pokud jde o informace o jejich nemovitosti.

Realitní makléři prodávají domy den co den a důvěrně rozumí nuancím na jejich místním trhu.

Spojte se se špičkovým realitním makléřem a získejte bezplatný odhad domu

Pokud chcete odhad nemovitosti zdarma, prvním krokem je najít skvělého realitního makléře. Nejvýkonnější agent, který prodává více domů za vyšší ceny, bude mít lepší představu o tom, jakou má váš dům skutečnou hodnotu, než agent nováček, který by mohl přehlédnout nějaké indicie. Chcete-li se spojit s nejlepšími agenty ve vaší oblasti, mrkněte na web prodejbyt.cz.

Pokud se přece uvažujete o prodeji, nebo i pronájmu, nemovitosti a chcete mít vše ošetřené profesionály, realitní kancelář Praha se postará o vše potřebné.