Jak získat dům na splátky?

Vlastní bydlení si každý pořizuje zejména podle svých finančních možností. Někdo má dostatek vlastních zdrojů, jinému pomohou rodiče, ale patrně nejčastější formou financování je hypotéka. Kvůli zpřísněným podmínkám pro poskytování hypotečních úvěrů bankami mnozí mladí lidé na hypotéku nedosáhnou. Jednou z variant bydlení je pak nájem. Nájemce je pak odkázán k placení nájemného v bytě, který ovšem nikdy nebude jeho. A právě pro tyto lidi existuje alternativní řešení, kterým je služba Coolnajem.cz.

Co je Coolnajem.cz?

Stručně lze tuto službu charakterizovat tak, že sice budete platit nájem, ale nemovitost bude vaše. Zní to neskutečně, ale v podstatě je to velmi jednoduché. Zájemce o Coolnajem.cz si na webových stránkách této služby v sekci Nabídka nemovitostí vybere nemovitost ze seznamu, který obsahuje různé reality po celém území České republiky. Jedinou podmínkou je uzavření standardní nájemní smlouvy spolu se smlouvou o smlouvě budoucí kupní na 5-20 let podle vaší volby.

Co musíte udělat?

Poté, co si vyberete nemovitost, která vám po všech stránkách vyhovuje, zašlete svou poptávku prostřednictvím kontaktního formuláře, který najdete na webu Coolnajem.cz. Pracovníci této služby se vám v co nejkratší době ozvou a předloží vám přesnou kalkulaci. Budete-li souhlasit, uhradíte rezervační poplatek ve výši 10% z ceny nemovitosti. V poplatku je zahrnuto pojištění nemovitosti, odhad nemovitosti, daň z nabytí nemovitosti a veškeré právní služby. Pak už stačí pouze podepsat kupní smlouvu na danou nemovitost, která se stane vaším vlastnictvím a kupní cenu budete splácet formou nájemného.

Výhody Cool nájmu

Na rozdíl od jiných poskytovatelů půjček či hypotečních bank, nemusíte prokazovat své příjmy. Dokonce nikoho nebude zajímat ani to, zda máte záznamy v registrech dlužníků nebo zda je proti vám vedeno exekuční řízení. Tato služba je jedinečná i tím, že za vás vyhotoví veškeré dokumenty, takže se můžete věnovat sobě a své rodině, a přitom získáte dům na splátky formou nájmu za několik minut. Coolnajem.cz vám zaručí neměnnou výši splátek po celou dobu splácení, kterou si může sami zvolit v rozmezí od 5 do 20 let. Po celou dobu trvání smlouvy se tato služba bude starat o údržbu nemovitosti, aby ani po převedení do vašeho vlastnictví neztrácel dům svou hodnotu.