Jak vybrat vhodný bytový textil

Pod pojmem bytový textil si většina z nás představí především potahové látky na sedacím nábytku, záclony a závěsy, povlečení či deky. Ovšem do bytového textilu lze zahrnout i ručníky, osušky, utěrky, ubrusy, prostírání, přikrývky či polštáře. Samozřejmě jsou to také nejrůznější látky nebo plyše.

Jen kvalitní české zboží

V minulosti jsme se na trhu s bytovým textilem setkávali často s levnými výrobky, které příliš nevynikaly kvalitou ani dlouhou životností. Důvodem byla obvykle nízká hustota či špatná kvalita látky. Na tyto nedobré zkušenosti jistě rádi zapomenete, pokud si vyberete jakýkoliv druh bytového textilu v e-shopu Goldea.cz, který nabízí pouze bytový textil od českého výrobce. Veškeré zboží od Goldea budete nakupovat se zárukou vysoké kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti.

Sortiment

Široká nabídka sortimentu zahrnujícího kvalitní bytový textil je přizpůsobena náročným požadavkům na současné moderní bydlení. Kvalitní bytový textil zútulní každý dům a byt. E-shop Goldea disponuje vlastními šicími dílnami rozmístěnými po celé ČR, ve kterých jsou jeho produkty vyráběny s ohledem na nejnovější požadavky trhu, bytových designérů i samotných zákazníků.

Na výběr jsou nejrůznější druhy látek, plyše, záclony v metráži, nebo s možností přizpůsobit jejich rozměry požadavku zákazníka a také s možností objednávky již od jednoho metru. Dále v sortimentu nechybí povlečení v mnoha provedeních a vzorech, kvalitní prostěradla, oblíbené povlaky na polštářky, hebké, jemné a výborně savé ručníky, osušky, savé kuchyňské utěrky a další bytový textil splňující vysoké nároky na kvalitu a dlouhou životnost.

Výhody e-shopu

K výhodám e-shopu Goldea kromě jiného také patří, že veškeré zboží je na skladě, takže dodací lhůty jsou opravdu minimální. Navíc můžete k vybranému zboží obdržet zdarma i zajímavý dárek. E-shop Goldea disponuje více než 560 pobočkami, kde si můžete zakoupené zboží odebrat. Další zajímavou výhodou je možnost získat doplňkové služby v podobě obšití nebo zkrácení záclon či jiných látek, pokud si objednáte množství větší než jeden metr.