Jak si s partnerem užít společné odpoledne doma

Co byste řekli tomu udělat si pohodový den jen ve dvou? Máme tipy, které se budou hodit. Zapomeňte na nepříznivé počasí, den si dokážete užít i doma. Zapomeňte na povinnosti a neustálou aktivitu. Dnes se jede na pohodu.

Je libo masáž?

Přiznejte se, kdy jste si naposledy dopřáli vzájemnou masáž? Tato aktivita dokonale uvolní tělo a posílí váš vzájemný vztah. Na postel vložte podložku, nachystejte si olej a vyzvěte svou drahou polovičku, aby si lehla na břicho. Poté se věnujte každé části zádového svalstva a uvolňujte napětí, které se v něm shromáždilo. Až budete s masáží hotovi, dejte pozor na prochladnutí. Ideální jsou luxusní dámské župany i luxusní pánské župany, které vás rozhodně udrží v teple. Už se těšíte?

Nebo raději pohoda ve vaně?

Co byste řekli tomu se společně na chvíli nahřát ve vaně? Obložte se dobrým jídlem a pitím, pusťte si příjemnou hudbu, a nechte čas jen tak plynout. Partnerství je přeci o pohodě a o radostech. Dopřejte si dokonalé odpoledne, kdy nebudete řešit žádné povinnosti a starosti. Poté už se stačí jen zabalit do něčeho měkkého. Máte už doma dokonalé a stylové luxusní osušky? Dopřejte si chvíli, kdy nebudete dělat vůbec nic. Také už se nemůžete dočkat?

Je libo relax?

Každodenní shon je třeba občas zastavit a věnovat je jen tak tomu druhému. Lehněte si na gauč a místo zapnutí telky si jen tak povídejte. Vyhýbejte se konfrontačním tématům a povinnostem. Zavzpomínejte na legrační okamžiky. Zasmějte se společným zdarům i nezdarům, dopřejte si skutečnou chvilku ve dvou, kdy vám bude hezky. Jen tak nechte plynout čas a pobavte se o tom, na co vám při běžném shonu nezbývá čas.

Chvíle pohody se stávají potřebnými ostrůvky v běžném denním koloběhu. Vychutnejte si je také se svým partnerem nebo partnerkou a užijte si společné momenty. Pečujte o sebe, udělejte si radost, uvolněte se.