Jak si obstarat kvalitní policové regály?

Jedním z hlavních požadavků výrobních podniků, obchodních řetězců a dalších subjektů je šetření prostorem. Úsporu místem a efektivní přehledné skladování materiálu, součástek či zboží umožňují kvalitní policové regály.

Uplatňují se nejen v logistických centrech a výrobních halách, ale také v nejrůznějších skladových prostorech obchodů, dále v dílnách, auto a pneuservisech.

Díky perfektnímu zpracování a pěkné povrchové úpravě se tyto regály používají i přímo v obchodech, v knihovnách, archivech a dokonce jimi lze vybavit i domácnosti, resp. spíže na potraviny, sklepy či garáže. Požadované parametry nejlépe splňují policové regály vyráběné firmou Regalsistem s.r.o.

Z čeho jsou regály vyrobeny

K výrobě všech konstrukčních prvků a součástí regálových sestav se používá certifikovaná ocel vysoké kvality. Jednotlivé díly jsou povrchově upraveny pozinkováním metodou Sendzimir, která je zárukou hezkého vzhledu, ale hlavně dlouhodobé životnosti bez nutnosti jakékoliv údržby. Tato metoda chrání povrch regálových soustav před oděrem a jiným poškozením. Regály odpovídají předepsaným normám a předpisům platným v ČR. Jsou celokovové a jejich konstrukce je stavebnicového typu, což umožňuje snadné a rychlé sestavení na daném místě. Tyto vlastnosti jsou předností zejména regálů SUPER 123 a UNIRACK. Ze stavebních modulů lze vytvářet regálové policové sestavy různých délek a výšek, aby daný prostor byl optimálně využit.

Návrhář policových regálů

Společnost Regalsistem umožňuje zákazníkům, aby si mohli sami navrhnout celé regálové soustavy podle vlastních představ a požadavků. Mohou k tomu využít online návrháře policových regálů, se kterým se pracuje velmi jednoduše. Na webových stránkách firmy stačí pomocí tlačítka „Přidat sloupec“ zvolit počet sloupců, které si u vašeho regálu přejete mít. Zároveň si navolíte výšku, hloubku a délku polic, jejich počet ve sloupci a také celkovou nosnost. Regál se vám zobrazí a zároveň Online návrhář policových regálů vypočte na základě zadaných údajů cenu a uvede přesné rozměry vytvořené regálové sestavy. V dalším kroku si můžete vypočítat i cenu za dopravu zabalených regálových sestav. Ve složitějších případech si můžete objednat i odborné sestavení na místě.