Jak nakupovat aniž byste zatěžovali životní prostředí

Také se zamýšlíte nad tím, jak podpořit návrat Země k původnímu, tedy zdravějšímu stavu? Nejen domácnosti, ale i společnosti se zasazují o to, aby byly co nejvíc sníženy spotřeby výrobků z umělých materiálů. Ty nahrazují přírodními, které souzní se zdravým a neškodným životním stylem. Pomoci mohou i ekologické tašky.

Nahraďte igelitové tašky ekologickými

Aby byla snížena spotřeba igelitových tašek, už si je nemůžeme brát v prodejnách, jak se nám zlíbí, jako tomu bylo před několika lety. Zaplatíme za ně, stejně jako si můžeme koupit tašky papírové. V některých firmách už nám igelitové tašky k prodeji ani nenabídnou, nahradili je jen papírovými…

Ekologické tašky nezatěžují životní prostředí a k dostání jsou v provedení klasickém papírovém, nebo v podobě BIO kompostovatelných tašek. Ať už potřebujete maličké papírové tašky, nebo skutečně velké, které pojmou i objemný náklad, zajisté si vyberete správný model.

Pokud vás zaujaly kompostovatelné tašky, pak vězte, že jde o tašku podobnou jednorázové plastové variantě. Rozdíl je ale v tom, že BIO kompostovatelná taška je vyrobená z kukuřičného a bramborového škrobu, čímž je šetrná k životnímu prostředí.

Několik typů ekologických tašek

Na výběr máte nejen z mnoha velikostí, ale také z typů papírových tašek. Může jít o klasické nákupní tašky s uchem, oblíbené jsou dárkové papírové tašky, ale hojně používané jsou i tašky bez ucha, do nichž je vhodné ukládat např. jídlo nebo je používat pro balení menšího zboží.

Všechny uvedené papírové i BIO recyklovatelné tašky jsou k dostání na webových stránkách www.packandcare.cz, kde najdete i mnohé další užitečné zboží k balení potravin i zboží. Využít můžete zajímavý věrnostní program, nechybí možnost vlastního designu, firma vám také sežene sortiment přesně na míru. V případě, že nakoupíte za více než 3 000 Kč, získáte dopravu ZDARMA. Pojďte nahlédnout a uvidíte, že budete spokojeni, jako mnozí zákazníci před vámi.