Jak mít své finance pod kontrolou?

Chcete mít přehled o svých financích kdykoli a kdekoli? V dnešní době to není již nic neobvyklého, slouží k tomu mnoho mobilních aplikací, které si jednoduše stáhnete a máte při sobě prakticky neustále. Pokud máte navíc internet v mobilu, můžete své finanční prostředky kontrolovat prakticky pořád.

Samozřejmě, že každá banka má své internetové bankovnictví, které si můžete také nainstalovat pomocí aplikace, ale co například finance z vašich půjček? Můžete je nějak obsluhovat?

Jaké jsou nejoblíbenější finanční aplikace?

Správce financí od Home Credit

Tahle aplikace funguje prakticky na bázi internetového bankovnictví, nicméně, nabízí spoustu dalších variant, jak své finance online spravovat a tím pádem nad nimi mít maximální přehled. V aplikaci si můžete kontrolovat termíny splátek či jejich výši, stejně tak nastavovat určité limity a vyřizovat online žádosti. Je to vlastně jakási „finanční jistota“ přímo ve vašem mobilu. Správce financí od Home Credit ušetří mnoho času a práce s ním není složitá.

iBOD od České spořitelny

Jedná se o věrnostní program pro zákazníky České pojišťovny, který vám zajistí spoustu odměn a bonusů u svých partnerů, mezi které patří například FAnn parfumerie, Burdy Praha, OMW, COMFOR a spousta dalších. Banka se inspirovala v zahraničí, kde jsou tyhle programy velice oblíbené. Její fungování je naprosto jednoduché – svým užíváním účtu získáváte iBODY, které následně směníte za určitou slevu či dárek v dané hodnotě.

iBOD má samozřejmě také svou appku, která se jmenuje „portmonka“, kterou si mohou stáhnout uživatelé s operačním systémem Apple či Android.

Pokud dosud nemáte nainstalovanou aplikaci pro kontrolu svých financí, získejte od své banky či finančního specialisty informace o tom, jestli ji pro vás již vyvinuli a za jakých podmínek si ji můžete stáhnout a zaregistrovat se – není přece nad to vědět na každém kroku, co vaše finance dělají.