Jak dokonale „vystajlovat“ konferenční stolek?

Pravděpodobně v každém obývacím pokoji, nejen v českých domácnostech, se nachází konferenční stolek nebo část nábytku, která ho má nahrazovat. Obývací pokoj je místem, kde se schází celá rodina, kam zvete své přátelé, kde odpočíváte, sledujete televizi nebo se na pohovce uvelebíte s novým románem. Obývací pokoj je místem, kde trávíte nejvíce svého času, proto je potřeba někam odložit rozečtenou knihu, hrnek s kávou nebo čajem či pohoštění pro hosty. Jak vytvořit z konferenčního stolku dokonalou součást obývacího pokoje?

Knihy

Vyberte tituly, které vás nějakým způsobem prezentují. Jedna kniha na konferenčním stolku vypadá osaměle, proto jich vyberte více. Zkuste použít srovnatelné velikosti a dokonce i podobné barevné hřbety, které dokonale ladí se zbytkem interiéru.

Květiny

Stačí i jedna květina, která dá vašemu konferenčnímu stolku ten správný „šmrnc“. Rozhodně se vyhněte přeplácaným pugétům, které se hodí spíše na svatební tabuli. Naplňte malé kulaté akvárium shlukem stejným květů a vytvořte originální dekoraci.

Dekorace

Experimentujte

Prodej nábytku umožňuje vybírat konferenční stolky v mnoha různých provedeních z různých materiálů a právě materiály se nebojte kombinovat. U keramiky zvažte seskupení podle tvaru nebo barvy a změnu textury.

Umístění

Na své knihy umístěte ozdobný předmět, například misku nebo umělecké dílo, například malou sochu. Poté vedle nich vložte keramický kus nebo pár kusů, například krabičku, misku, pár váz nebo svíčky. Zvažte použití krabice s kovovou nebo keramickou povrchovou úpravou, abyste vyvážili to, co již na stolku máte. Krásná krabička s víkem je také skvělým místem pro skrytí dálkových ovladačů. Také hromada podtácků může být skvělým, ale také praktickým doplňkem.

Rovnováha a kontrast

Klíčem je rovnováha prvků a dostatečný kontrast pro zajištění dynamického mixu. Zde je několik návrhů. Například: Vyzkoušejte pár odpovídajících zakřivených váz a kontrastujte s ostrou geometrií knih a krabicí.