Jak bydlet v domě za 1 milion korun

Mít vlastní bydlení je snem mnoha z nás. Ať už zatím žijete single, nebo jste pár zatím bez dětí, či už vám dělají společnost dvě tři děti, anebo si užíváte první roky, kdy už se potomkové osamostatňují, mobilní domy jsou výbornou volbou pro všechny.

Vyberte si bydlení do 1 000 000 bez DPH

Na webových stránkách www.topmobilehouse.cz najdete českou společnost s mnohaletou tradicí ve stavebnictví, která nabízí kvalitní, energeticky soběstačné mobilní domy už do 3 měsíců. Skladové domy jsou dostupné už od 990 000 Kč bez DPH. V Hodoníně a Brně můžete navštívit showroomy společnosti a podívat osobně, který dům vyhovuje nejlépe vašim představám i potřebám.

V případě, že potřebujete bydlet co nejdříve, prohlédněte si nabídku volných domů, které jsou připraveny k okamžitému dodání. Jestliže ve vašem případě čas nehraje až takovou roli, prohlédněte si katalog s nabídkou dřevěných mobilních domů, které jsou upravovány dle požadavků zákazníků přesně na míru.

Proč právě TOP MOBILE HOUSE

Česká společnost s mnohaletými zkušenostmi přistupuje ke každému klientovi individuálně. Nabídne vám vše od návrhu projektové dokumentace až po realizaci mobilního domu. Postavit dům dovede i na nepřístupném místě bez nutnosti autojeřábu nebo kamionu. Zajistí pro vás individuální financování domu a nabízí i možnost prodeje na splátky.

Využijte i menší pozemek, který máte k dispozici

Na otázku „Co je to mobilní dům“ lze odpovědět, že jde o kvalitní a cenově dostupné bydlení, které je možné umístit kdekoli si budete přát. Díky, moderním technologiím, které se stále zlepšují, je použitelný celoročně, zvláště ve variantě bez kol, je ekologický a maximálně komfortní.

Ze statistických údajů lze říci, že se pro něj nejčastěji rozhodují lidé, kteří hojně cestují nebo starší lidé, kteří si chtějí dopřát své vlastní bydlení. Jako dočasné i stálé řešení jej berou lidé potřebující flexibilní řešení bydlení nebo ti, kteří chtějí nemovitost k rekreacím.

Kompletní informace najdete na topmobilehouse.cz.