Individuální a typové projekty domů

Projekty domů si jen málokdo dokáže zpracovat sám, je to odborná záležitost na kterou je potřeba tzv. kulaté razítko, které se získává po dlouholeté praxi. Projekty rodinných domů zpracovávají naši odborníci napříč oborem a to se specializací na pozemní stavby, zdravoinstalaci, požární bezpečnost, elektroinstalaci, vytápění, energetickou náročnost atd. V oboru se pohybujeme dlouhodobě a to od roku 2001. Pokud chcete v tomto směru setkat s individuálním přístupem, kvalitou a odborným poradenstvím, obraťte se na zkušené odborníky z oboru projektů staveb a to nejenom projekty bungalovů, ale projektů domů patrových.

Sníte o bydlení v rodinném domě, jež bude do podrobného detailu korespondovat s Vašimi představami? Pokud je tomu tak, měli byste při realizaci tohoto plánu začít pěkně od začátku. Například našimi projekty rodinných bungalovů , jak je v poslední době patrno zažívají ve výstavbě obrovský nárůst.

Projekty bungalovů

Oslovte společnost PROZI, ať už plánujete typové projekty rodinných domů nebo projekty individuální se zabýváme dlouhodobě.

Vsaďte na profesionální například individuální projekty rodinných domů, které mají energeticky úsporné parametry. Nechte si svůj vysněný objekt prezentovat s pomocí speciální počítačové animace, k níž získáte také průkaz energetické náročnosti, zaměření pozemku či výsledky radonových průzkumů.

Naše společnost

Jestliže máte zájem, vyberete si projekty bungalovů popřípadě domů patrových z našich návrhů, které jsou uvedené na webových stránkách.

Pokud však máte jasnou představu, popřípadě mate zájem po určitých úpravách a změnách, přichází na řadu individuální zpracování projektové dokumentace s celou řadou výhod.

  • 3D vizualizace, s pomocí níž si vytvoříte představu o jednotlivých prvcích
  • dispozice rodinného domu přesně dle Vašich představ a orientace na světové strany
  • odborné rady při návrhu a budoucí podobě objektu