EU – regály vám udělají doma i v obchodě pořádek

Vybavujete si obchod, sklad nebo si chcete konečně uspořádat garáž? Máme pro vás řešení. Kovové policové regály. Jejich úkolem je uspořádat velké i malé prostory, připravit snadný a rychlý přístup ke zboží a při správném rozvržení maximálně zaplnit prostor. Představujeme vám kovové regály.

Profesionálové v oblasti regálů

Firma Eu – Regály se na trhu pohybuje přes 20 let a oblast s regály má dokonale zmapovanou. Díky svým zkušenost dokáže navrhnout nejvhodnější řešení. Navrhuje celé sestavy pro velké sklady, hypermarkety, ale také malé prostory až po domácnosti a jejich dílny a garáže.

V jejím sortimentu jsou nejen profesionální regály určené do skladů, archivů, ale také domácností. Zvláštní kategorií jsou univerzální regály do obchodu, díky kterým je možné si kompletně vybavit interiéry obchodů i jejich skladů.

Spolehněte se na české regály

Eu regály jsou české regály a jsou vyvíjené dle norem potřebných pro použití v Evropské Unii. Mimo české regály mají v nabídce také euro regály od italské výroby, které jsou vyráběné pod hlavičkou Gruppo metalsistem.

Proč si vybrat Eu regály?

Kovové policové regálové systémy zjednodušují skladové hospodářství. Při správném výběru regálů a jejich rozmístění dokáží snížit potřebu prostoru a tím také investiční náklady. Eu regály jsou systémy, které rozdělí prostor a poskytnou dostatek úložného prostoru. Zároveň vše bude mít své místo a bude přehledně uspořádané.

Co byste o Eu regálech měli vědět?

  • Jsou lehké, je s nimi snadná manipulace.

  • Velké rozpětí základních rozměrů.

  • Nejsou potřeba žádné šrouby.

  • Vydrží zátěž 100 – 350 kg.

Regály do skladů

Regály do skladů jsou vhodné především pro všechny typy skladů a dílen. Jedná se o univerzální regály s pevnou konstrukcí a díky použitému materiálu jsou stabilní, pevné a umožňují uskladnění nejrůznějšího zboží. Výhodou je, že police regálů jsou výškově nastavitelné a jednotlivé bloky jde k sobě volně připojit.

Regály do obchodů

Firma Eu – Regály ve spolupráci se svými zákazníky vyvinula regálový systém, který přesně vyhovuje oblasti obchodu. Díky zkušenostem, vývoji a orientaci ve optimalizaci skladů vznikl univerzální stavebnicový systém, který je možné doplnit o prodejní pulty, prodejní regály na zeleninu nebo podle daného sortimentu.

Vybere vám online konfigurátor

Na internetových stránkách si můžete nejen prohlédnout jednotlivé druhy kovových regálů, ale s výběrem nejvhodnějšího regálu a jeho konfigurace vám pomůže konfigurátor. V něm jednoduše zvolíte požadovaný typ regálu, základní rozměry, počet regálů a okamžitě zjistíte výslednou cenu za požadovaný regál.