I reklama může být nafukovací

Kvalitní a viditelná reklama prodává, to je známá věc, ale víte, že reklama může být i nafukovací?

Mezi oblíbené výrobky patří nafukovací stany, které jsou ideálním pomocníkem pro zastřešení firemních, společenských nebo soukromých akcí. Jsou vhodné i pro konání tematických veletrhů a jako skvělou reklamní plochu je lze využít během výstavních či promo akcí, při zahradních slavnostech, obchodních prezentacích, sportovních akcích nebo na firemním večírku. Je to skvělá nafukovací reklama, jejíž velkou výhodou je především velmi snadný převoz i jednoduchá instalace.

Na koho se obrátit?

Pokud i vy přemýšlíte nad tím, že si tato skvělá reklamní nafukovadla pořídíte, obraťte se na společnost MITKO, která má ve své nabídce pneumatické stany Falco. Tyto stany jsou skvělou alternativou ke klasickým stanům nůžkovým a jsou velmi důležitou částí nafukovacích reklam. Stany nabízejí celou řadu výhod.

  • Výhody nafukovacích stanů

Především nepotřebují žádný ventilátor a také udrží stálý tlak. Nejsou tak závislé na elektrickém proudu, což je jejich obrovská výhoda. Mezi další výhody patří jejich malá hmotnost i přepravní rozměry, lze je tedy dopravit bez problémů kamkoli je potřeba. Rozložení a příprava stanu zabere jen velmi málo času a pro větší stabilitu slouží kolíky, lanka nebo zátěže, které pomohou stan ukotvit. Nečekané výkyvy tlaku, které se mohou objevit jako následek změn teploty okolí, pomáhají redukovat bezpečnostní ventily.

Každý uživatel zajisté ocení i velmi pěkný design, který nelze přehlédnout. Díky vhodnému tvaru se na střeše neusazuje voda v případě deště. Stan je také opatřen univerzálními oboustrannými zipy, díky nimž lze stěny zapnout potiskem na vnitřní či vnější stranu.

Záruka se vztahuje na vložky se stálým tlakem a to po dobu jednoho roku a na plášť stanů pak záruka platí roky dva.