Boty pro každou příležitost

Vycházková, sportovní i pracovní obuv je hlavním výrobním artiklem firmy Repa.cz. Z dílen této společnosti jsou na trh dodávány výrobky, které si oblíbili dospělí, děti i nejrůznějších řemeslníci, kteří používají pracovní obuv. Značka Repa.cz navazuje na tradice poctivé řemeslné práce při zpracování kůže a výrobě obuvi i dalších kožedělných výrobků včetně ochranných pracovních pomůcek. Tuto tradici zahájil na Zlínsku za 1. republiky Tomáš Baťa a současní pracovníci firmy Repa jsou na svého předchůdce pyšní.

Boty Prestige

Společnost REPA vyrábí obuv s lepenou podešví nebo s přímým nástřikem podešve. Zejména boty jsou stěžejní produkcí firmy a jejich hlavním znakem je nejen originální vzhled, ale především nadstandardní kvalita. Špičkové úrovně je dosahováno poctivou řemeslnou zručností zaměstnanců. Obuv Prestige se ve firmě Repa vyrábí v mnoha variantách a prakticky pro každou příležitost. V obchodech s obuví nebo v e-shopu firmy Repa si může každý vybírat boty pro nejrůznější účely, ať už k běžnému chození, nebo pro pracovní, sportovní, turistické a jiné aktivity. Vedle běžné obuvi vyrábí firma také pánské holinky, které jsou vhodné nejen pro práce v mokrém prostředí, ale i pro chození do lesa nebo k provádění prací na zahradě.

Charakteristika obuvi Prestige

Pro všechny druhy obuvi Prestige je charakteristická maximální pohodlnost a komfort pro jejich uživatele. Tato zásada platí pro boty určené pro kterékoliv roční období. Na výběr jsou jak boty nízké, tak kotníčkové. U zimní obuvi je důležitá teplá podšívka a vyjmutelná stélka pro snadnější vysoušení bot. Užitečná je také hydrofobní povrchová úprava odolná vůči vlhkým zimním podmínkám a mokrému sněhu. U zimní obuvi jsou praktické také reflexní bezpečnostní prvky.

Ochranné pracovní pomůcky

Vedle výroby obuvi mají ve firmě Repa dlouhou tradici také ochranné pracovní pomůcky, ba dokonce ještě o něco delší. Jejich účelem je chránit pracovníky před vznikem pracovního úrazu, nebo alespoň zmírnit jeho následky. Kromě bezpečnosti musí ochranné pracovní pomůcky splňovat také podmínku pohodlnosti při nošení a aby při práci nepřekážely. Firma Repa vyrábí především kožené zástěry, kamaše pro svářeče nebo kováře, rukavice, rukávníky, zápěstní řemínky a další pomůcky z pravé kůže.