I v Praze se dá v prestižní lokalitě bydlet levně!

Když vás to táhne do Prahy a neberete snově vysoký plat, bude se vám určitě hodit, když většinu financí „nevyhodíte“ za nájem. Určitě najdete lepší způsoby, jak si užít těžce vydělané peníze. Seznamte se s místem, kde se dá ubytovat na několik týdnů i dlouhodobě a vždy za výhodnou cenu. Hlavní výhodou je prestižní lokalita.

Multifunkční zařízení s férovou nabídkou

Levný pronájem bez realitky nabízí multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová. Pronajmout si můžete garsoniéru nebo byt 1+1. Byty mají vlastní sociální zařízení, nájemní smlouva se uzavírá na 12 měsíců s možností prodloužení. Podmínkou je, že v jednom bytě mohou současně bydlet maximálně 3 osoby. Výhodou je, že naplatíte několik nájmů předem, jako při jednání s klasickou realitní kanceláří nebo soukromníkem. Rezidence Topolová vyžaduje pouze jednu kauci ve výši 10 000 Kč. Za pronájem garsoniéry zaplatíte 13 000 Kč včetně poplatků a za atypický designový byt 1+1 se platí 12 500 Kč + 2 500 Kč paušální poplatky. Levněji to v Praze opravdu nejde.

V Rezidenci seženete i krátkodobé ubytování, a to hned v několika kategoriích. Nejlevnější jsou pokoje typu hostel, které jsou řešeny buňkovým systém tak, že 2 sousední pokoje mají vlastní sociální zařízení, vyšší komfort nabízí pokoje hotelové nebo prostorné apartmány.

Výhoda prestižní lokality

Rezidence Topolová nabízí levné ubytování Praha v oblíbené městské části Praha 10. Je to klidná lokalita, kterou si oblíbili rodiny s dětmi i studenti a mladé páry. Přímo od Rezidence je to pouhých 5 minut chůze ke stanici metra Skalka. V centru města jste za cca 15 minut. Zastávka autobusu se nachází asi 50 m od vchodu. V místě jsou i obchody, nechybí restaurace a bary. Městská část Praha 10 navíc žije bohatým kulturním životem, více se dozvíte například zde.