I koupelna může být stylová

Stavíte, nebo se chystáte rekonstruovat koupelnu a nevíte, jak ji vyladit? Nabízíme několik tipů. Ty tam jsou doby, kdy bylo na výběr pouze několik málo druhů obkladaček, o vanách ani nemluvě a sprchový kout?…

Dnes máme na výběr z nepřeberného množství a to nejen obkladaček, ale i různých doplňků. Ať zvolíte moderní klasiku nebo ne úplně tradiční design, kouzlo tkví právě v doplňcích a detailech.

Etno styl

Pokud se rádi odlišujete od ostatních, zapomeňte na klasiku a volte spíše exotický styl. Svou koupelnu vylaďte do teplých odstínů hnědé, béžové nebo okrově zlatavé barvy. Tu správnou atmosféru vám pomůže doladit vybavení z kovu, dřeva a dalších přírodnin. Celou atmosféru podtrhnou ještě exotické doplňky a živé květiny.

Exotiku vzdálených krajin vnese do koupelny vhodně umístěná soška Buddhy, který vnáší do domu pohodu a klid. Nad umyvadlem se bude dobře vyjímat zrcadlo v patinovém rámu. Podlahu zase dozdobí bavlněný kobereček lehce vyšisované barvy.

Rafinovaná

Takto vypadá koupelna v bílém provedení s lehce růžovým nádechem. Bílá barva je nadčasová a přináší pocit čistoty. Díky tomu, že se dá kombinovat s dalšími barvami, přináší možnosti častějších a drobných změn v podobě různých doplňků.

Chcete – li mít koupelnu, jako z cukrkandlu, zvolte doplňky v růžových odstínech. Decentní vzhled docílíte barvou fialovou a radikální změnu nastolí nesmrtelná černá.

Glamour

To je magická hlubina modré barvy. Univerzální základ vytvoří elegantně stříbřitě šedá barva. Ideální je pak v kombinaci barvy tyrkysové nebo petrolejově modré. Koupelně tak dodá elegantní a netradiční vzhled.

Nekonečnou hloubku ještě zvýrazníte sprchovým závěsem s fotopotiskem mořské vody a plujících delfínů. Netradičně bude působit osvětlení zrcadla ve tvaru šňůry perel, které je vyrobeno z malých LED svítidel. Na zemi se bude vyjímat podložka v modré barvě .