Houpací síť – pohoda na zahradě

Na trhu je dnes spousta druhů houpacích sítí. Nejznámější jsou houpací sítě, které se jednoduše napnou mezi dva silnější stromy do výšky, která vám vyhovuje a můžete odpočívat nebo houpat své děti či vnoučata. Pokud nemáte na zahradě vhodné dva stromy blízko sebe, nemusíte smutnit.

 

I tak si můžete pořídit houpací síť, neboť jsou například houpací sítě s dřevěným stojanem. Tuto síť si můžete umístit podle potřeby kamkoliv a libovolně ji přenášet jinam. Dřevo je namořeno pro lepší odolnost vůči povětrnostním vlivům. Můžete ji tak mít přes léto venku, ovšem za deště je lepší houpací síť s dřevěným stojanem uschovat. Kombinace houpací sítě a stojanu je výhodná v tom, že si můžete udělat pohodlí kde se vám zlíbí.

Než se rozhodnete k zakoupení houpací sítě, můžete si na internetových stránkách prohlížet nejrůznější druhy a tvary houpacích sítí a vybírat si ze setů s klasickými kovovými, případně dřevěnými stojany. Všechny druhy houpacích sítí jsou řešeny elegantně a mohou ve vaší zahradě tvořit hezký estetický doplněk. Každý set má různou nosnost, která je vždy uváděna na popisu zboží. Pokud se přes pestrou nabídku nevyberete, můžete si sestavit svou vlastní kombinace podle svých představ a vkusu.

Některé houpací sítě jsou dováženy ze zemí, kde jsou již po dlouhá léta tradicí a nedílnou součástí každodenního života a příjemného odpočinku. Jsou to například houpací sítě s tyčemi vyrobené v Kolumbii z čisté a vysoce kvalitní bavlny. Tyto sítě mají množství závěsných šňůr zajišťujících rovnoměrné rozložení hmotnosti člověka. Tyče jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jejich design budete obdivovat ve své zahradě vy i vaši hosté.