Hotové domy

Můžete si vybírat mezi nejrůznějšími styly, velikostmi a materiálovém provedení. Hotových domů je tak rozmanitá škála, jako je požadavků a přání zákazníků.

Velice oblíbené jsou montované dřevostavby na klíč, které jsou kontinuálně doplňovány a obměňovány dalšími novými typy. Můžete zvolit hotový dům v základní ceně, kdy vám bude dovezen a smontován kompletně hotový dům zvenku a uvnitř si jej můžete dokončit buď sami nebo pomocí řemeslníků. Druhou variantou je zakoupení hotového domu na klíč včetně vnitřního vybavení.

Z pohledu úspory energií jsou nejvhodnější pasivní a nízkoenergetické domy v podobě dřevostaveb i zděných domů. Pokud byste si nevybrali podobu hotového domu, který by se vám líbil a hodil se i k charakteru vašeho pozemku a okolní zástavby, můžete si například pomocí on-line konfigurátora navrhnout vlastní řešení, což je stále častější služba firem dodávajících hotové domy. O výborných vlastnostech pasivního domu se můžete přesvědčit u některých firem, které vás provedou prezentačním domem, kde si uděláte konkrétní představu a můžete zkonzultovat a nechat si vysvětlit případné nejasnosti.

Dnes není nic neobvyklého, že vám stavební firma zhotoví základovou desku za tři dny a do 30 dnů postaví kompletně celý montovaný dům na klíč. Nemusíte se dohadovat s dělníky, neboť jak stavební dělníci tak i projektanti jsou zaměstnanci firmy, a proto spolu vyřeší i případné neočekávané problémy.

Základem hotového domu jsou stěny skládající se například z přírodních a nehořlavých panelů. Vnitřní izolace je z minerální vlny a nosná konstrukce je dřevěná. To je případ rodinných domků z Rýmařova. Hotové stěny se kamiónem dopraví na stavbu, kde se smontují. Díky výrobě domů v halách jsou všechny rozměry přesné a není třeba na místě nic předělávat.