Fotokniha od HappyFota je super vánoční dárek!

Nevíte, co darovat svým blízkým k Vánocům? Takovým vánočním dárkem kterým potěšíte každého, je určitě fotokniha. Máte-li telefon nebo počítač naplněný k prasknutí pěknými fotkami, tak vám radíme jediné: pusťte se do fotoknihy!

Vyrobit fotoknihu není nic složitého. Budete k tomu potřebovat jen trochu kreativity, pár fotek a připojení k internetu. Máme vyzkoušeno, že si jednoduchou fotoknihu zvládne navrhnout a objednat i osmileté dítě. Prima je i to, že se při tom nemusíte vůbec zvednout ze židle. Všechno si navrhnete a objednáte z pohodlí svého domova. Myslíte, že váš pak pošleme pro fotoknihu do nějaké sběrny nebo do drogerie? Omyl! Pošťák vám ji přinese až domů.

Fotopapír lesk i mat

Před letošními Vánocemi přišlo HappyFoto s novinkou – fotoknihou deLUXE s pevnými deskami na sametově matném papíru prémium mat. Tak teď možná tápete a nevíte, jestli máte jít do matu, nebo zůstat u lesku. Máme pro vás řešení: vyzkoušejte oba druhy fotopapíru a každou fotoknihou obdarujte letos o Vánocích někoho jiného!

Prima šablona

Nemějte obavy. Jestli jste ještě nikdy žádnou fotoknihu ani jiný fotodárek nevyráběli, musíme vám prozradit, že v chytré šabloně naleznete vše, co potřebujete. Včetně nápovědy. Vkládat obrázky, texty a různé serepetičky se naučíte raz dva. Až dostanete hotovou knížku do rukou, budete opravdu překvapení, protože bude vypadat, jako by ji navrhoval nějaké profík. Přitom jste to byli jen vy! Slabší povahy budou plakat dojetím, až budou pod stromečkem svojí novou knihou listovat, obzvlášť, když do ní použijete fotky svých dětí.