DRFG dluhopisy a investice

Pokud sledujete novinky ze světa financí a zajímáte se o investování, jistě vám neunikly zprávy o úspěších české společnosti DRFG vedené Davidem Rusňákem. Její postup na trhu by se dal přirovnat k rozjetému vlaku, který si klestí cestu k úspěchu a může do něj nastoupit každý, kdo chce zhodnotit své finance. Investiční dluhopisový fond DRFG provádí investice do vládních a korporátních dluhopisů, které mají vysoký rating a kredibilitu, zejména do dluhopisů bank Evropské unie.

DRFG má širokospektré zaměření a namísto toho, aby se věnovala jen jednomu oboru, rozrůstá se v celé škále odvětví. Většina společností má za cíl růst a rozvíjet svůj kapitál, DRFG si dala za cíl rovněž pomáhat. Kromě podpory charitativních a humanitárních organizací pomáhá ve zdravotnictví, vzdělávání i kultuře. Je transparentní a dbá, aby byly prostředky využity tak, jak je potřeba. Mnoho společností se také snaží o růst do zahraničí. DRFG zvolilo jinou cestu, chce maximálně podpořit českou ekonomiku a české peníze investuje pouze v České republice. Peníze tedy nebudou vyvezeny za hranice, ale zhodnotí se vždy v tuzemsku.

Společnost byla založena v Brně a to nejen proto, že je to ideální spojnice do Prahy a do zahraničí, ale i proto, že je zde mnoho kvalifikovaných lidí a ideální prostředí pro podnikání. Zatímco firma má desítky zaměstnanců, v celé skupině jich brzo budou stovky. DRFG se zaměřuje na investice do nemovitostí, zdravotnictví, energetiky, finančních služeb a telekomunikací. Hodnota spravovaného majetku má již cca 3 miliardy.

Projekty společnosti DRFG

Jeden z významných projektů nese název Lékárny Na zdraví, jehož cílem je sjednotit samostatné pobočky lékáren do řetězce a stát se významným hráčem v této oblasti. K lékárenství měla společnost DRFG vždy blízko a toto je ideální příležitost, jak lékárnám pomoci. Společnost DRFG chystá také novou podobu hokejového stadionu v Brně, DRFG Aréna si získala mnoho ohlasů.