Dřevostavba na klíč přinese komfort pro celou rodinu

Snad každý si přeje pro svou rodinu to nejlepší. Pokud už dlouho přemýšlíte o ideálním prostředí pro výchovu dětí a o příjemném životě v rodinném domě, můžete si tento sen splnit s dřevostavbou na klíč.

PUDORYS-dum-na-klic-40-zdeny-dum-na-klic-40-drevostavba-na-klic-40-rodinny-dum-na-klic-40-nizkoenergeticky-dum-na-klic-40-1-1024x768Dřevostavby buduje společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. Všichni členové jejího pracovního týmu mají bohaté a dlouholeté zkušenosti v oblasti stavebnictví, ale také financování. Mohou vám poradit nejvhodnější řešení jak po stránce stavební, tak i z hlediska zajištění hypotéky. Společnost se zaměřuje na stavbu zděných domů a na dřevostavby na klíč. Jednotlivé typy domů si můžete prohlédnout ve firemním katalogu, ve kterém si určitě vyberete dům podle vlastních představ.

Hlavní přednosti společnosti

Na prvním místě je vždy klient, proto si společnost získala tak velkou popularitu, vždy snaží vyjít vstříc jakýmkoliv požadavkům. Základem jejího úspěchu je neustálé ověřování a inovovoání používaných stavebních technologií. Při objednání stavby se můžete spolehnout na prvotřídní německou kvalitu a britský, kanadský, německý a švýcarský nadstandard založený na světově uznávaných technologiích. Dřevostavby na klíč jsou zahrnuty do kategorie nízkoenergetických staveb, takže budete mít jistotu, že po zabydlení výrazně snížíte své provozní náklady. Při předání domu na klíč získáte mezinárodně uznávaný záruční certifikát a garanční platinu, včetně značkového záručního certifikátu na střechu a střešní systém.

dum-na-klic-21-zdeny-dum-na-klic-21-rodinny-dum-na-klic-21-drevostavba-na-klic-21-nizkoenergeticky-dum-na-klic-21-2-1024x768

Pro obložení dřevostaveb firma používá termo borovici nebo sibiřský modřín, což jsou ta nejkvalitnější dřeva ideální do jakýchkoliv podmínek. Na všechny používané technologie a materiály získáte švýcarskou certifikaci zdravotní nezávadnosti a nízko-energetického provozu.

Výhody dřevostavby

V porovnání s klasickými stavbami jsou dřevostavby výhodné díky nižší ceně a rychlé výstavbě. Jsou provozně cca o 45% výhodnější a levnější než běžné domy. Domy uvedené v katalogu jsou jak v klasickém, tak v moderním stylu. Na první pohled jsou k nerozeznání od domů z klasických materiálů, ovšem díky kvalitnímu dřevu se jedná o zdravotně nezávadné a také nízkoenergetické domy. Vedle těchto vlastností se dřevostavby vyznačují nízkou hmotností, ale zároveň vysokou odolností vůči požáru, zemětřesení a jiným otřesům. V neposlední řadě je zde kvalitní tepelná izolace. K největším tepelným ztrátám dochází v oblasti střechy a obvodových stěn. Společnost aplikuje moderní systémové zateplení, které přináší snížení tepelných ztrát o více než 50% a v případě nízkoenergetických domů dokonce až o 90%. Díky dřevostavbě získáte příjemný komfort po celý rok.