Co nesmí doma chybět žádné hospodyňce?

Drobné dekorace

Je to k nevíře, ale opravdu stačí pouze drobnost a váš pokoj vypadá hned jinak. Zkuste třeba na konferenční stolek položit malou vázičku či květináč s barevnou květinkou. Pokud chcete něco většího, pořiďte si malou skříňku a na ni položte klasický vytáčecí telefon. Je to něco extravagantního, ale zároveň elegantní doplněk každého obývacího pokoje.

Světlo

Zapomeňte na klasické lustry – v dnešní době už se jedná skoro o přežitek. Jsou totiž v módě led diody a hlavně – spousta lampiček. Pokud je rozmístíte tak, aby osvětlovaly každý kout pokoje a každý dokonce s jinou intenzitou, která bude osvětlovat textil do obýváku, uvidíte, jak se budete cítit o dost uvolněněji než dříve.

Obrazy a obrázky

Nenachází se na vaší půdě velký obraz po babičce? Nevěšte hlavu, v dnešní době již není problém sehnat umění za pár korun. A pokud si nepotrpíte na kytičky či krajinky, pořiďte si obrazy s motivačními citáty – jedná se o moderní kousky, které najdete v domácnosti u nejedné hospodyňky.

Textilie

Základem domácnosti jsou samozřejmě polštáře, přehozy či deky – prostě se zaměřte na prodej domácího textilu a vyberte si takový, který se vám svým designem hodí do celé domácnosti a zároveň podtrhne eleganci vašeho pokoje. Nejenom obývací pokoj, ale také textil do kuchyně je důležitý pořádně sladit. Skvělý výběr najdete na Bavlissimo.cz. Takové chňapky či utěrky dokáží také nadělat pěknou „paseku“, pokud se vám do kuchyně zrovna nehodí.

Koberce

Nikdy není dobré koberce podceňovat. Ať už máte koberec přes celou místnost či pouze kusové, oba dva typy tvoří hned několik úkolů najednou. Ten hlavní je, že vám krásně hřejí nohy hlavně v zimním období. Následně dokáže interiér zcela zabydlet a zkrášlit ho. Stačí pouze výrazný koberec a ostatní vybavení můžete mít naprosto jednoduché. I takové může mát ten správně vybraný koberec kouzlo.