Stany – na party i jako reklamní plocha

Pořádáte-li večírek nebo party, pak samozřejmě, jako všichni organizátoři doufáte, že počasí se umoudří, bude teplo, nebe bez mráčku, nebude pršet ani nebude žádná extra zima. Každý doufá v ideální počasí, to je logické. Nicméně, ne vždycky se vám vaše přání vyplní a vy to budete muset řešit. Operativně. Rychle. Co v takovém případě musíte udělat? Řešením může být party stan!

Když se s počasím nedaří

Nemusí jít jen o to, že vám začne najednou pršet a akce, která se koná venku, musí mít nějaké to zastřešení. Když jsou v létě velká horka a slunce svítí už od brzkých ranních hodin, také to není zrovna ideální. Budete-li cokoliv prodávat, budete hostit hosty venku, na přímém slunci, bude všem brzy nesnesitelné teplo a horko. Přirozeně tak řešíte, jak dopřát alespoň minimální stín a jistý komfort všem hostům nebo účastníkům večírku. Řešením jsou party stany. Vybírat můžete hned z několika variant a možností. Co můžete zvolit?

Tři verze

Nůžkové stany jsou k dostání ve třech verzích, Classic, Premium a Octa Pro. Všechny zmíněné mají stabilní a pevnou konstrukci, jejich výška lze nastavit podle vaší potřeby, čímž se stává party stan variabilním pomocníkem. Střecha a bočnice se vyrábí z velmi silné a nepromokavé polyesterové látky, takže se nemusíte bát silného větru ani nepříjemného deště. Party stan získáte ve speciálním přepravním obalu, což usnadní skladování.

Výborná alternativa ke klasickým nůžkovým stanům

Pneumatické stany Falco je skvělou alternativou a k tomu navíc přinášejí možnost reklamního prostoru. Nedisponuje ventilátorem a umí udržovat stálý tlak, díky čemuž nemusí být připojen na elektrický proud, což jeho umístění značně usnadňuje. Jeho přepravní rozměry jsou malé, což je další z výhod, které jistě oceníte. Vyzkoušejte jeden z výše uvedených stanů a váš večírek nebo akce bude zachráněna za každého počasí.