Čištění koberců v Praze: Služba za vámi přijde kamkoliv

Firma Oldřicha Bočka se specializuje na čištění koberců, sedaček, ale i celých interiérů ozonem. Potřebujete specializované čištění doma, či ve vaší firmě? Své služby nabízí Ondřej Boček v rámci celé Prahy.

Čištění koberců svépomocí nebude nikdy tak dokonalým, jako když si jej objednáme od profesionálů. Ani vysávání koberců kvalitními domácími vysavači se nedá srovnat s tím profesionálním. Firma Oldřicha Bočka nabízí suché čištění koberců v Praze, které umožňuje koberce využívat ihned po čištění, ale i hloubkové čištění koberců. Z koberců lze odstranit nejen skvrny, ale též roztoče a alergeny. Žádanou službou je rovněž dezodorace koberců, díky které se eliminuje zápach. Podobné metody se uplatňují rovněž u čištění sedaček, kde lze navíc po vyčištění čalouněný nábytek i vhodně naimpregnovat, aby v budoucnu lépe odolával znečištění.

Nechte si vyčistit koberce i čalounění

Firma za vámi přijede do bytu i do rodinného domu. Vyčistí koberce i čalounění ve firmách, bankách, ve zdravotnických zařízeních, ve školkách a školách, na sportovištích, v hotelech i v různých společenských centrech. Díky dlouholetým zkušenostem je Ondřej Boček skutečným specialistou na čištění koberců a čalounění s perfektním profi vybavením.

Na koberce metodou extraktorového čištění

Hloubkové čištění koberců firma realizuje osvědčenou a k materiálu velice šetrnou extraktorovou metodou. Využívá se k tomu speciální stroj. Plocha se propírá za pomoci tlaku a aplikovaného čisticího prostředku. Následně se odsává. Jedná se o nejúčinnější metodu čištění koberců, hodící se zejména pro vysoce namáhané koberce.

Profesionální přístup za příznivé ceny

Ve firmě vám doporučí vždy tu nejlepší metodu čištění, ať již jde o čištění koberců, nebo čalounění na sedacím nábytku. Současně můžete využít i služby dezinfekce prostor za pomoci ozónu. Velice příjemné a dostupné jsou rovněž ceny čištění.