Cihlové obklady Elastolith krásně ozdobí exteriér i interiér domu

Vzhled klasických cihel má svoje kouzlo a není divu, že je stále více žádáno, aby fasáda domu disponovala cihlovými oklady. Běžné fasády jsou nezajímavé a někteří se snaží je zpestřit zajímavými barvami, což se vždy nemusí povést. Vytvořit cihlový obklad na domě není vůbec těžké, dokonce ani drahé. Dům s ním získá skutečný půvab. Nejvhodnějším řešením jsou cihlové obklady Elastolith, které si níže představíme.

Výhody obkladů Elastolith

V první řadě jde o vzhled, tyto obklady jsou k nerozeznání od skutečných cihel, imitace je natolik věrohodná, že na první pohled nejde rozeznat, jestli jde o cihly nebo o obklad. Jde rovněž o velmi lehký obklad, který fasádu nijak výrazně nezatíží a vzhledem k elasticitě obkladů ho lze použít i pro obklad sloupů, komínů a dalších částí domu, kde není rovný povrch. Ohebnost obkladu je jedinečnou vlastností, pokud máte někde zaoblení, obklad se tomuto tvaru přizpůsobí.

Potěší vás zajisté i široká šlála odstínů, díky které si můžete vybrat takovou barvu obkladu, která se nejvíce hodí k vašemu domu nebo ke konkrétní místnosti. Preferujete bílé obklady, tradiční cihlovou barvu, tmavé obklady nebo jiné provedení? Výběr je jen na vás. Obklady jsou mimořádně odolné a i po letech si zachovají svůj původní vzhled. Prodejcem těchto obkladů je eshop Obkladynadomy.cz, kde si je můžete vybírat a pokud byste měli jakékoliv dotazy, budou vám na ně poskytnuty odpovědi.

Snadná montáž

Pro cihlové obklady Elastolith se používá originální lepidlo, které slouží zároveň jako tmel. Jednoduše se stěrkou nanese na fasádu nebo na zeď a obklady se na něj pouze přitlačí. Když jsou obklady na svém místě, lepidlo se ve spárách pouze rozetře. Jednoduchost instalace skvěle demonstruje následující video:

Obklady lze použít v celém domě a vzhledem k jednoduchosti montáže s nimi zvládnou pracovat i méně zdatní lidé.