Chcete půjčku se slevou? Našli jsme pro vás ty nejlepší akce!

Období letních slev máme zdárně za sebou. Podle průzkumů už například oblečení většina lidí jinak, než v období výprodejů, ani nekupuje. Stejně tak poctivě sledujeme akční letáky jednotlivých supermarketů, hobby marketů, obchodů se sportovním vybavením a dokonce i lékáren nebo chovatelských potřeb.

Věděli jste ale, že ve slevách lze získat i nejlevnější půjčka? Jednotlivé banky i nebankovní společnosti mají silnou konkurenci, a tak se snaží přilákat zákazníky prakticky všemi dostupnými prostředky. Svou standardní nabídku tedy i ony pravidelně rozšiřují o nejrůznější časově omezené možnosti. Pro nás klienty jsou skutečně velmi zajímavé. Dají se díky nim ušetřit i desítky tisíc korun! Vybrali jsme pro vás ty, které jsou momentálne nejvýhodnější. Zaměřili jsme se jak na bankovní půjčky, tak i na akce nebankovních společností. Více se dozvíte v následujícím textu.

I banky nabízí nulový úrok

V případě, že nutně potřebujete částku do 40 000 Kč, určitě se vám vyplatí podívat na nabídku mBank, konkrétně se jedná o produkt mPůjčka Plus. Ta totiž přišla s úžasnou akcí. Pokud žádáte o první úvěr u této banky, nebudete platit žádný úrok navíc! Jedná se o půjčku bez dokládání účelu, ovšem pozor, musíte předložit potvrzení, že máte pravidelné příjmy.

Jestliže vám nutně chybí vyšší částka, a to až půl milionu, doporučujeme obrátit se na UniCredit Bank a její PRESTO Půjčku. Nabízená úroková sazba je s přehledem nejníže pod obvyklým průměrem, a to pouhých 5,6 % p.a. Za poskytnutí úvěru sice zaplatíte poplatek 1 500 Kč, ale díky extrémně nízkým sazbám není ani tak nad čím váhat.

Pokud hledáte, kde vám nabídnou nejvyšší částku bez uvedení účelu, udělali jsme to za vás. Jsou to společnosti Cetelem (Osobní půjčka Cetelem) a Sberbank (FÉR půjčka od Sberbank). Obě shodně poskytují až 1 milion korun, samozřejmě ale musíte předložit své příjmy, kterými doložíte, že jste schopní vysokou částku i splatit. Obecně navíc pro všechny případy platí, že pokud vyžadujete více než 300 tisíc, musíte mít souhlas manžela či manželky. Tento požadavek je nastavený zákonem.

I nebankovní společnosti mají co nabídnout

Také nebankovní společnosti, s kterými můžete jednoduše jednat prostřednictvím internetu, mají zajímavé možnosti a pravidelné akce. Například Homecredit a jeho Home Credit půjčka by vás měla zaujmout, pokud pátráte po co nejnižších splátkách. I sto tisíc zde můžete rozložit do 60 plateb a vracet tak jen lehce přes dva tisíce měsíčně. Osobní půjčka Profi credit zas garantuje peníze do 24 hodin (samozřejmě, pokud jim vše bez potíží doložíte). Nabízí i krátkodobé půjčky s rozložením do velmi nízkých splátek. Například 10 000 Kč můžete vracet rok po 575 Kč a co víc, když budete řádně splácet vždy v termínu, na konci období dostanete část peněz zpět!

Online akce

Obzvlášť poskytovatelé nebankovních půjček, kteří operují na online trhu, přicházejí s novými akcemi opravdu často, a tak to, co bychom vám napsali dnes, by už zítra nemuselo být aktuální. Nejlepší je tedy porovnat si ty současné přímo ve chvíli, kdy nutně peníze potřebujete, a to pomocí některého ze srovnávačů.

Zpravidla se nabízí například první půjčka zdarma, kdy jako nový klient dostanete peníze s nulovým úrokem. Vždy si však raději pečlivě přečtěte podmínky platnosti. Obvykle platí pouze pro určitou částku a také bývá pevně stanoveno, v jakém termínu ji musíte splatit. Jestliže vám dané podmínky vyhovují, pak nemáte nad čím přemýšlet, výhodněji už to nejde. Jindy zase můžete dostat speciální návrh tam, kde už jste někdy úvěr využili a řádně jej splatili. Pro každou společnost je vidina spolehlivého klienta více než lákavá. V každém případě, vždy vám doporučujeme nebrat to první, co vidíte, ale raději si nejprve projít, jaké možnosti máte, a až poté se definitivně rozhodnout.