Chcete investovat? Pořiďte si reality ve Španělsku

Rádi byste si pořídili nemovitost v zahraničí? Pak si prohlédněte volné reality ve Španělsku. Naleznete je na webu realityvespanelsku.cz. Společnost pro vás vyhledá nemovitost dle vašich možností a představ. Zná místní prostředí a poskytne vám právní jistotu. Objednat si můžete také správu a údržbu nemovitosti a v případě, že hodláte nemovitost pronajímat, tak i servis pro klienty.

Postup při koupi nemovitosti ve Španělsku

Společnost se snaží vyhledat nemovitosti za přijatelné ceny, ale také poradí, aby bylo pro vás rozhodnutí výhodné. Pokud vám chybí dostatek času, můžete si sjednat koupi nemovitosti i na dálku.

Zaměstnanci společnost pro vás vyhledají vhodné letecké spojení, které bude vyhovovat vašim časovým možnostem a také mohou zajisti ubytování ve Španělsku. Na letišti na vás bude čekat pověřený zaměstnance, který vás dopraví do místa ubytování. Pak následuje prohlídka vybraných nemovitostí. Vyberete-li si některou z nich, zajistí vše potřebné spojené s jejím nákupem. Samozřejmostí je i změna vlastníka v katastru.

  • NIE potřebujete pro koupi nemovitosti ve Španělsku. Jedná se o identifikační číslo cizince, které získáte na španělském konzulátu v Praze. Mohou jej však zajistit i zaměstnanci společnosti na španělské cizinecké policii.
  • Potřebujete si ve Španělsku založit bankovní konto. Zaměstnanci společnosti vás do banky doprovodí a se vším vám pomohou.
  • Vyberete-li si vhodnou nemovitost, podepíšete rezervační smlouvu a složíte rezervační zálohu. Ta se určuje dle ceny nemovitosti.
  • Další platbou jsou náklady spojené s vypracováním notářského zápisu, případně zajištěním NIE nebo sjednáním bankovního účtu, poplatky za překlady a poplatky spojené s přepisem energií, pokud tyto náležitosti sjednává pověřený zaměstnanec společnosti.

Kupní smlouvu připraví notář a následně je před ním i podepsána. Původnímu majiteli je předán šek s kupní částkou a novým majitelem se stává kupující nemovitosti.