Naučte se vybírat záclony, povlečení a ručníky

Mladé dívky dostávají při vstupu do manželství zpravidla tradiční věno. Nejobvykleji to bývá bytový textil, do kterého zahrnujeme záclony, závěsy, povlečení, deky či ručníky, osušky, přikrývky, ubrusy a další. Bytový textil ovšem nevydrží věčnost a v průběhu života si jej každý z nás pořizuje několikrát.

Pestrý výběr nabízí internetový obchod Dante.cz. Najdete zde širokou paletu luxusních lůžkovin z prvotřídního materiálu, kvalitní povlečení z bavlny, saténu i bambusu, dále prostěradla, deky, přehozy na postele, stejně tak záclony či ručníky.

Povlečení na postel

Příjemný spánek je závislý na mnoha faktorech, m.j. také na povlečení. V eshopu si můžete vybírat jak z luxusního zboží, tak levné povlečení z krepu, bavlny nebo saténu. Navíc má toto povlečení unikátními vzory a pořídíte zde povlečení na jedno lůžko, dvoulůžko i dětské povlečení s kouzelnými pohádkovými motivy.

Jelikož v posteli strávíte třetinu života, neměli byste při nákupu ložního povlečení šetřit na úkor kvality. Jedinečné je například luxusní povlečení s příměsí bambusového vlákna nebo z jemného bavlněného saténu i z hladké bavlny. Nenáročné na údržbu je zase krepové povlečení.

Záclony

Útulnou atmosféru interiéru každého bytu dotváří především různé doplňky. Patří k nim i záclony, které nabízí internetový obchod Dante.cz. Najdete zde bohatou nabídku záclon, závěsů, volánů a dalšího bytového textilu. Zejména záclony jsou jemným a nenápadným doplňkem. Na výběr jsou jak záclony hladké, tak vzorované, bílé i barevné. Podle svého vkusu a ročního období můžete vybírat dlouhé i krátké záclony, nebo i speciální typy. Těmi jsou například záclony květované, s geometrickými vzory či moderní abstraktně dekorované záclony.

Ručníky

Příjemnou změnu vzhledu koupelny způsobí výměna okoukaných bílých ručníků za nové barevné ručníky, kterými lze oživit i saunu nebo v létě domácí bazén. Novinkou jsou ručníky bambusové, které mají řadu výhod. Díky bambusovým vláknům tyto ručníky velice rychle schnou a jsou odolné proti plísním a bakteriím. Na omak jsou velmi příjemné a měkké. Vybírat můžete z různých rozměrů i barevných odstínů.