Chalupa u Veselí nad Lužnicí nabízí dokonalou rekreaci

Kdo by neznal známou českou filmovou komedii „Na samotě u lesa“. Odehrává se na staré chalupě uprostřed přírody, všude vládne ticho a klid. Pokud zatoužíte po něčem podobném, není to vůbec nereálné. Nemusíte mít ani vlastní rekreační objekt, ale stačí využít jedinečné nabídky ke strávení krásné dovolené na chalupě v Jižních Čechách. Na rozdíl od té filmové se ovšem jedná o naprostý luxus. Chalupa u Veselí na Lužnicí je ideálním místem pro každého, kdo hledá relaxaci i zábavu.

Chalupa u Veselí nad Lužnicí

Nabízí vše, co si lze představit a přát od pobytu uprostřed panenské přírody, ale přitom mít k dispozici moderní vybavení. Jedná se o atraktivní chalupu, která stojí také na samotě u lesa. Její vlastníci dokonale přebudovali bývalý statek, který se proměnil v pohádkový objekt. Kromě veškerého potřebného zařízení disponuje chalupa kromě jiného zastřešeným solárně vyhřívaným bazénem. Uvnitř chalupy najdete 4x dobře vybavenou kuchyň s posezením, obývací pokoj s krbem a BTV-SAT, celkem čtyři ložnice (3/2 a 1/3), 4x koupelnu se sprchovacím koutem a WC. Topení zajišťuje kombinace krbu a elektřiny. Každý apartmán má svůj vlastní vchod.

Kolem chalupy je volné prostranství, uzavřený dvůr se zastřešeným bazénem o rozměrech 8x4x1,5 metru. Dále je ubytovaným k dispozici terasa, stylové zastřešené grilpárty s posezením, venkovní gril a zahradní nábytek. Auto můžete zaparkovat přímo u objektu a svého domácího mazlíčka v podobě psa či kočky můžete vzít s sebou. Pokud si nechcete sami vařit, můžete se stravovat v restauraci nebo nakupovat v obchodě, které jsou vzdáleny od chalupy pouhé čtyři kilometry.

Možnosti rekreace

Chalupa se nachází u obce Bzí vzdálené 15 km od jihočeského města Veselí nad Lužnicí. Okolí nabízí celou řadu možností k výletům po značených turistických trasách a cyklostezkách. Milovníci koupání mohou využít aquaparku v Hluboké nad Vltavou, což je od chalupy 28 km. Nejrůznější atrakce jako jsou skluzavky, tobogán, chrliče vody, protiproud, vířivka, si užijí hlavně rodiny s dětmi.

Další aquaparky jsou v nedalekých městech Jindřichův Hradec, České Budějovice a Tábor. Cykloturisté mohou využívat značených tras v CHKO Třeboňsko a podnikat výlety na známé hrady a zámky v okolí. Chalupa u Veselí na Lužnicí leží v rybníkářské oblasti, která je plná nejrůznějších turistických cílů. Vynechat byste neměli zejména malebný zámek Červená Lhota, stojící na malém ostrůvku uprostřed rybníka, pohádkový zámek Hluboká nad Vltavou, hrad Kámen, Chýnovské jeskyně, uzkokolejku z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice a další zajímavosti tohoto kraje.