Bytový textil skvěle doladí každý interiér

Pohodovou a útulnou atmosféru ve svém bytě si můžete vytvořit i bez pomoci bytového designéra. Stačí k tomu trochu vkusu a výtvarného cítění. Základem je uspořádání nábytku, aby byl jednak praktický, a jednak jej nebylo v místnostech přespříliš. Pak už stačí zvolit vhodnou podlahovou krytinu, pěknou výmalbu stěn a doplnit některé maličkosti, drobnosti či doplňky. Ty však mohou celý dojem velice ovlivnit, a to kladným i záporným směrem. Těmito doplňky je míněn například bytový textil.

Kde nakupovat

Pestrou paletu tohoto sortimentu nabízí internetový obchod Dante, který se specializuje právě na bytový textil. Jeho nabídka zahrnuje záclony, závěsy, voály, deky, dekorativní polštářky a další bytové doplňky. Patří sem také povlečení, přehozy na postele, prostěradla a další textil do ložnic. Účelem bytového textilu a dalších doplňků je vytvořit příjemnou atmosféru, útulný domov a potěšit oko členů domácnosti i návštěvníků.

Záclony

Tento nenápadný a jemný doplněk dokáže divy v každé místnosti. Záclony mohou být hladké bez vzoru, vzorované, bílé nebo barevné. Pokud jsou okna v místnosti bez textilních doplňků v podobě záclon či závěsů, působí chladně. Není to jen estetický dojem, ale záclony a závěsy pomáhají udržet v místnosti zejména při chladném počasí potřebné teplo. Proto si můžete vybrat krátké nebo dlouhé záclony a podle ročního období je vyměňovat. Pro pohodlí zákazníků nabízí obchod Dante kusové záclony, které lze rovnou pověsit na okno. K dispozici je také možnost nechat si objednanou záclonu obšít po okrajích a na horní okraj našít řasící stužku. Pokud si při objednávání nejste jisti, kolik záclony máte objednat, můžete shlédnout stručný video návod na stránkách Dante.

Polštářky a povlaky na polštářky

Vzhled interiéru a jeho atmosféru může oživit a ozvláštnit doplňky, kterými jsou například vkusné a

roztomilé malé polštářky. Tímto jednoduchým způsobem lze okamžitě změnit vzhled a celkový dojem obývacího pokoje, ložnice nebo třeba jen sedací soupravy. Polštářky z e-shopu Dante jsou navíc velice praktické, neboť mohou sloužit nejen k ozdobě, ale i pod hlavu či pod záda, pokud si budete chtít vytvořit pohodlí například při večerním sledování televizního programu.