Bytový architekt – předražený luxus, nebo profesionál na svém místě?

Změna je život, to je stará známá pravda. Někdy je třeba změnit i takové věci, na které jsme po dlouhá léta zvyklý. A to se týká samozřejmě i interiéru, prostředí ve kterém žijeme. Podoba našeho domova utváří dojem, má významný vliv na naší psychiku, náladu i celkovou atmosféru interiéru. Bohužel i sebelepší design se jednou okouká a v tu chvíli je důležité učinit změnu. Doporučujeme konzultaci s bytovým architektem ohledně návrhu interiéru. Nezávislý náhled profesionála vrhne na vaší koncepci nové světlo. Zajímá vás, jak taková spolupráce s bytovým designerem funguje?

1) Návrh interiéru a konzultace s profesionálním architektem

dg

Určitě máte svojí představu, jak by měl váš interiér po renovaci vypadat. Někdy je dobré své představy probrat s opravdovým profesionálem, který vám dokáže říct svůj neovlivněný názor na váš návrh interiéru. Architekt v této roli funguje jako jakýsi návodce, který tok vašich představ a myšlenek směřuje ke konkrétnímu cíli. S vaší představou a zkušenostmi architekta lze vytvořit prostor, který bude v souladu s vaší představou a zároveň bude esteticky vrcholným dílem, se kterým se svým známým rádi pochlubíte.

2) Konzultace ohledně návrhu interiéru a plánování

dedar

V dalším kroku, kdy už máte myšlenky srovnané a víte jakou službu očekávat, může se přejít do samotné konzultace ohledně interiéru a plánování jednotlivých prvků v bytě. Společně s bytovým architektem si projdete jednotlivé návrhy, a vzorníky tapet a látek. Vyberete nábytek a vymyslíte barevnou kombinaci, která bude v souladu s vaší představou. Po schválení všeho dojde k vytvoření 3D vizualizace návrhu interiéru, díky kterému získáte přesnou představu o tom, jak bude Vaše bydlení vypadat.

Kde najít spolehlivé bytové architekty?

Doporučujeme vám vyzkoušet designerskou společnost DESIGNLINE.cz – veškeré fotografické ukázky v tomto článku jsou z konkrétních realizací, které tato společnost dělala pro své klienty. Tak co myslíte? Líbilo by se vám v takovém prostoru žít?