Klasika, která neomrzí. Bílé interiérové dveře jsou stále trendy

Bílá barva má hned několik výhod. Je nadčasová, elegantní a hodí se do jakéhokoliv interiéru. Právě proto byste měli sáhnout po interiérových dveřích v bílé barvě. Tmavý byt prosvětlí. Ve světlém interiéru vyzdvihnou jeho půvab. Nehledě na to, že bílá bude oblíbená vždycky.

Skvělou zprávou je také fakt, že bílá barva opticky zvětšuje. Pokud chcete svůj interiér udělat opticky prostornější, rozhodně se vyplatí sáhnout po bílých interiérových dveří. Nehledě na to, že bílé interiérové dveře je možné skvěle zkombinovat spolu s nábytkem a podlahou nejrůznějších barev.

Pokud máte bílá plastová okna, jsou bílé dveře trefou do černého. Díky nim vyladíte byt do nejmenšího detailu a vyhnete se zbytečným rušivým elementům. Vhodné je doplnit interiér také o drobné bílé doplňky, které budou s okny a dveřmi korespondovat.

Je nutné zmínit, že bílé dveře jsou opravdu vkusným řešením nejen do domácnosti, ale i pro komerční prostory. Je to právě z toho důvodu, že bílé dveře je možné vkusně kombinovat s většinou různě barevných podlahových krytin a s mnoha interiérovými doplňky, včetně nábytku.

Kdo nemá rád plné dveře, může zvolit i variantu s prosklením. Variant prosklení je poměrně mnoho, takže je možné vybírat z různých designů. Rozhodně nejste omezeni na několik produktů, takže popusťte otěže své fantazii. A vyberte si prosklené interiérové dveře podle svého gusta.

Nemusíte se obávat ani údržby, na trhu lze dokoupit kvalitní čistící a ochranné prostředky.

Bílé interiérové dveře Porta – skvělá volba za rozumné peníze

A kde si pořídit kvalitní interiérové dveře v bílé barvě? Vřele doporučujeme vybírat mezi ověřenými produkty od značky Porta Doors. A proč? Argumentů je mnoho.

Jedním z nich je dlouhá tradice. Společnost Porta Doors byla založena v roce 1992. Od té doby se už plně etablovala na trhu. V současnosti se řadí mezi největší evropské společnosti vyrábějící dveře. A to už něco znamená.

Svou oblibu u zákazníků si dveře od firmy Porta Doors vydobyly precizním zpracováním, perfektní kvalitou a skvělým designem. K výrobě se používají jen ty nejlepší materiály a nejosvědčenější technologie. Díky tomu vznikají prvotřídní dveře, které se pyšní nadstandardní odolností.

V nabídce společnosti Porta Doors naleznete mnoho různých modelů. Stačí si vše důkladně promyslet, a vybrat ty pravé. A je jedno jestli do interiéru vaší domácnosti, nebo do kanceláří a dalších komerčních prostor. Nabídka je opravdu bohatá, takže si můžete vybrat dveře, které budou skvěle pasovat do vašich prostor.

Abychom aspoň trochu usnadnili výběr, rozhodli jsme se na konci článku prostřednictvím obrázků představit několik bílých interiérových dveří od společnosti Porta Doors, které by vás mohly zaujmout.

Nabídka je široká. Vybere si každý!

Ať už máte jakékoliv požadavky, rozhodně nezoufejte. V nabídce jsou levnější varianty dveří z papírové voštiny, ale i dveře z děrované nebo plné dřevotřísky. Rám je z masivu, který je oboustranně opláštěn.

A čím může být tvořen povrch dveří? Možností je hned několik. Povrch může být potažen fólií, laminem, dýhou, ale i vícevrstvým tvrzeným lakem. V případě, že si vyberete lamino nebo dýhu, můžete zvolit i 3D provedení. Jestli nechcete 3D provedení, nemusíte smutnit. Ať už si vyberete jakoukoliv povrchovou úpravu, můžete vybírat z nepřeberné škály dekorů. Z jakých? Velice oblíbené jsou dekory javoru, kaštanu, cedru, ořechu, dubu. Populární je také bělený kaštan, nebo bělený ořech. V nabídce je však i mnoho dalších dekorů.

Jak už bylo řečeno o několik řádků výše. Interiérové dveře Porta Doors jsou k dostání také se skleněnou výplní. A i v tomto případě je možné vybírat hned z několika variant. Prosklení je tvořené tvrzeným sklem, které může být matné, čiré, nebo zvrásněné (někdy označované termínem činčila). Dále je možné vybrat jednolité prosklení nebo rámečkovou variantu.

Pokud si potrpíte na detaily, společnost Porta Doors si zajisté oblíbíte. Ke dveřím si můžete pořídit obložku kovové zárubně ve stejném dekoru.

Jestli máte malý interiér, nabízí se skvělá alternativa. Některé druhy dveří je možné zakoupit za stejnou cenu i v posuvné variantě. A posouvat se mohou podél zdi, ale i do pouzdra.

Dveře jsou nabízeny jako polodrážkové a bezpolodrážkové.

V ceně dveří je zahrnuto také příslušenství, za které si člověk u konkurence obvykle musí připlatit. Řeč je například o čepových závěsech, zámcích a u některých druhů i o klikách.

Chcete se podívat na širokou nabídku dveří Porta? Jednotlivé typy si můžete prohlédnout na webu prodejce, společnosti Plancher, s.r.o. (www.plancher.cz), kde si můžete vybrané dveře zakoupit a v případě zájmu i nechat nainstalovat. A nejen dveře, ale například i tolik oblíbené vinylové podlahy.