Bydlení v Praze nabírá na popularitě, mohou za to zejména nové projekty developerů

Praha nabízí svým obyvatelům celou řadu krásných míst k bydlení. V posledních letech jsou to především lokality v okrajových částech hlavního města.

Ovšem výborná dopravní obslužnost umožňuje každému rychle a pohodlně se dopravit do centra. To je tradičně největší příležitostí k zaměstnání, ale také ke kulturnímu a sportovnímu vyžití, nemluvě o nádherných a oblíbených procházkách po historických místech, zejména na Starém městě.

Nové bydlení v Praze 10

Tato část Prahy zahrnuje i katastrální území Hostivař včetně například Hornoměchulupské ulice. V této lokalitě byly postaveny moderní byty nedaleko Hostivařské přehrady. Je to příklad příjemného a pohodlného bydlení, neboť se jedná o atraktivní umístění nad přehradou. Druhou předností je, že všech 141 nově postavených bytů má vynikající dispoziční uspořádání a nejmodernější vybavenost. K příjemnému životu patří i potřebná občanská vybavenost a nekonečné možnosti k odpočinku a sportovnímu vyžití v těsné blízkosti domů a hlavně v přírodě, která je odsud na dosah. Nové byty v Hostivaři mohou být pro někoho i zajímavou investicí díky modernímu pojetí a ideálnímu prostředí.

Luxusní rezidence na Bertramce

Na opačné straně Prahy se rozkládá Praha 5 – Smíchov. Zejména její čtvrť zvaná Bertramka poskytuje veškeré pohodlí a navíc ji proslavil Wolfgang Amadeus Mozart, který zde svého času pobýval v domě manželů Duškových. Bertramka patří k nejkouzelnějším koutům hlavního města. Právě zde dokončil developer CENTRAL GROUP komorní rezidenční projekt přímo naproti legendární „Mozartově“ vile, který je obklopen zelení, ale v podstatě se nachází v centru města. Několik minut chůze to je ke stanici metra Anděl, kde je kompletní nabídka služeb a bohaté nákupní možnosti.

Byty v rezidenci

Samotný projekt nabízí pouze 41 bytů všech dispozic, včetně dvou unikátních mezonetů s velkými terasami na střeše. Na své si zde přijdou milovníci soukromí, klidu a krásných výhledů do zeleně i na historickou Prahu. Byty jsou připraven k okamžitému nastěhování, ovšem zájemci si mohou vybírat z pestré škály dekorů podlah a interiérových dveří. Byty jsou vybaveny bezpečnostními předokenními žaluziemi a rekuperací, díky které je zajištěn stálý přísun čerstvého vzduchu.