Bezpečný ohňostroj si můžete užít i na vlastní zahradě

Domácí oslavu si můžete zpestřit zábavní pyrotechnikou, ovšem jen tou bezpečnou. Proto zapomeňte na různé prodejní stánky, nebo supermarkety. Ve většině případů se jedná o pochybné zboží dovezené z Číny. Pokud nakoupíte v eshopu Ekopyro.cz, budete mít záruku kvality a bezpečnosti.

Navíc vám odborníci poradí, co by pro vás bylo nejlepší a jak s danou pyrotechnikou zacházet. U každého produktu pak je přiložen návod na použití i na uskladnění, případně i video.

Co to vlastně zábavní pyrotechnika je?

Každý asi ví, že se jedná o světelné a zvukové efekty. Jak k nim ale dochází? Efekty jsou založeny na černém prachu, což je výbušná směs tvořená dusičnanem draselným, dřevěným uhlím a sírou. Nejjednodušší zábavní pyrotechnikou jsou petardy. Trubičky z tvrdého papíru jsou z jedné strany zalepené a na druhém konci je umístěna zápalnice, tedy provázek se střelným prachem.

Zapálíte zápalnici, která přenese plamen k náplni uvnitř trubičky. Nahromaděné plyny nemají kam uniknout, takže vybuchnou. V eshopu si můžete koupit ohňostroje složené z většího množství papírových trubiček obsahujících různé efekty. Ohňostroj je v jedné krabici, jedna zápalnice propojuje celý systém a tak dochází k postupnému odpalování rachejtlí.

Nabídka eshopu

Na webových stránkách eshopu je pestrá škála rozmanitých produktů z oblastí zábavní pyrotechniky. Najdete zde různé ohňostroje, petardy, rakety, římské svíce, dýmovnice a další zábavní pyrotechniku. Největší radost z ohňostroje mají vždycky děti. Proto jim můžete pořídit naprosto jednoduchou a maximálně bezpečnou pyrotechniku. Oblíbené jsou také klasické konfety plné stříbrných srdíček a okvětních plátků, což může být součástí nejen oslav vítězů sportovních klání, ale také svatebního veselí. Další specialitou jsou ohňostroje určené pro firemní večírky. Potřebné informace se můžete dozvědět na e-mailové adrese ekopyro@gmail.com.