Bezpečnostní technologie, která nikdy nezklame

Za poslední dekády jsme byli svědky mnoha změn v bezpečnostních systémech, zdokonalují se alarmy, kamerové systémy i bezpečnostní dveře. Na trhu se však objevila i technologie, která doposud patřila zejména do rukou zoologů a přírodovědců, fotopasti.

Fotopasti již dávno neslouží jen k účelům ochrany přírody, případně k lovu. Jedná se o naprosto geniální bezpečnostní prvek, který každý den pomáhá po celém světě a to jak bezpečnostním agenturám, tak i běžným majitelům nemovitostí a chalupářům, kteří chtějí mít svůj majetek pod kontrolou.

Jak fotopast funguje

Jak již jistě víte, fotopast je velmi nenápadná, moderní fotopasti jsou uzavřené v maskovaném odolném pouzdře, ze kterého pozorují váš pozemek. Fotopasti disponují extrémně citlivými senzory a když někdo vnikne na váš pozemek, fotopasti zaznamenají pohyb a během zlomku sekundy vetřelce vyfotí nebo natočí na video. Často se fotopasti instalují na strom, ale může to být i keř, trám, betonový sloupek aj. Zatímco kamery by si každý všiml, fotopasti si nevšimne nikdo. To však není jediná výhoda, kamery snímají furt a vyžadují připojení ke zdroji elektřiny. Fotopasti snímají jen při zaznamenání pohybu, takže se pokaždé můžete těšit pouze na snímky vetřelců. Fotopast je na baterky, takže ji lze umístit třeba i na zahradu nebo do vzdálenějších lokalit.

U výběru je vhodné se zaměřit na značkové prodejce, nejkvalitnější jsou fotopasti BUNATY. Mají velmi vyspělou optiku, která zajistí ostré snímky. K dispozici jsou dokonce i fotopasti s GSM modulem, který vám umožní zaslání zaznamenaných snímků. Váš pozemek tak bude chráněn v reálném čase, protože vám všechny pořízené snímky budou chodit okamžitě jako MMS na telefon. Fotopast BUNATY je špičkovou technologií a pokud potřebujete mít svůj pozemek pod kontrolou, měli byste její nákup zvážit.