Bezpečnostní dveře zajistí pocit bezpečí

Důmyslnost a drzost zlodějů stoupá, takže výrobci bezpečnostních prvků musí být stále o krok napřed. Bytovým zlodějům nejvíce pomáhá laxnost lidí, kteří na bezpečnost příliš nedbají, nezamykají a zlodějům jejich nekalé úmysly jinak různě usnadňují.

phoca_thumb_l_1Většina vykradení je prováděna za použití hrubé síly, takže proto jsou pevné a kvalitní dveře zárukou bezpečí. Na zloděje působí i psychologický efekt, jelikož důkladné zabezpečení je odradí a raději jdou „o dům dál“. Jednou z metod zlodějů je tzv. bumping, kdy zloděj pouze několikrát udeří do speciálního klíče a zámek otevře. Běžné dveře se tak dají otevřít i do 30 vteřin, přičemž obvykle nezůstanou žádné stopy a majitel má pak potíže s pojišťovnou.

TIP: sledujte články o bydlení

Jaké bezpečnostní dveře si pořídit

Pocit klidu a bezpečí vám zajistí bezpečnostní dveře a protipožární dveře BEDEX, které vyrábí společnost s ručením omezeným MRB Sazovice. Bezpečnostní i protipožární dveře odpovídají vysokým nárokům na bezpečí a komfort. K jejich výrobě jsou používány materiály zaručující celkovou vysokou kvalitu výrobku. Do konstrukce jsou zabudovány pouze řádně certifikované komponenty a materiály, aby každý produkt obstál v náročných zkouškách odolnosti proti vloupání a v případě požárních dveří odolal i vysokému žáru.

Jedním z kritických bodů je zámek dveří. Firma učinila ze zámku jednu z předností bezpečnostních dveří BEDEX. Zámky jsou vyráběny a homologovány k tomu, že spolehlivě ovládají rozvorový systém. Samotné bezpečnostní dveře BEDEX jsou vyráběny na strojírenských zařízeních Trumpf, která jsou zárukou vysoké kvality zpracování i spolehlivosti v provozu. Použité materiály pocházejí výhradně od prověřených a osvědčených výrobců.

Jak si bezpečnostní dveře objednat

Regionální zájemce to může učinit buď u vedoucího výroby po předchozím domluvení konzultace, nebo u vedoucího vzorkovny bezpečnostních dveří v sídle firmy MRB Sazovice. Klienti ze vzdálenějších regionů mohou oslovit některé z partnerů, jejichž seznam najdete na webových stránkách společnosti. Po podpisu smlouvy můžete mít požadované bezpečnostní dveře doma do dvou týdnů a v případě složitějších atypických výrobků maximálně do jednoho měsíce.