Betonové ploty

Chcete-li mít u svého domu maximální soukromí, pocit bezpečí a navíc ještě snížit hladinu hluku z přilehlé ulice, pořiďte si betonový plot. Ani zdaleka se nejedná o strohou a fádní zeď, jak ji znáte například z oplocení průmyslových areálů. Betonový plot může být zajímavým doplňkem vašeho domu a zahrady, neboť si lze vybrat z různých tvarů, výšek ale i barevných odstínů.

Výhody betonových plotů

Je řada důvodů, proč si pořídit právě betonový plot. Znamená rychlou výstavbu a dlouhou životnost bez potřeby jakékoliv údržby. Nemusíte kopat žádné základy kromě děr pro sloupky. Princip stavby betonového plotu spočívá v zabudování betonových sloupků, do jejichž drážek se pak zasouvají betonové desky. Sloupky se do země zabudují napevno v pravidelných vzdálenostech. Výhodou je, že při jakémkoliv poškození některé z desek, se tato jednoduše vysune a nahradí novou. Odpadne vám starost s odstraňováním koroze jako u pletiva, s natíráním dřevěného plotu apd.

Jedinečná nabídka betonových plotů

Z celé řady variant oplocení pozemku se betonový plot jeví jako nejuniversálnější z hlediska funkčnosti, vzhledu, rychlosti montáže a bezúdržbovosti. To vše jsou vlastnosti betonových plotů, které nabízí společnost Beves Lanškroun s.r.o. Toto řešení je vhodné pro oplocení rodinných domů, ale i průmyslových objektů a jiných komerčních ploch. Betonové ploty od firmy Beves mají velice elegantní vzhled, jsou téměř věčné bez jakékoliv údržby, nabízejí spolehlivou ochranu proti nejrůznějším vnějším vlivům a poskytují dokonalé soukromí a bezpečí.

Nejčastější výška je 1-2,5 metru. Dvě desky na sobě znamenají výšku 1m, tzn., že na plot vysoký 2,5 m je potřeba 5 desek. Ceny jsou v současnosti výrazně nižší, než tomu bylo kdykoliv dříve, takže se tyto betonové ploty staly dostupnou variantou pro většinu lidí.

Proč si pořídit betonový plot od Beves

  • ploty jsou vlastní výroby, která trvá již 12 let, nikoliv dovoz, takže odpadají příplatky dodavatelům
  • struktura plotu je tvořena svařovanou výztuží z betonářské oceli
  • k výrobě je používán výhradně certifikovaný beton, který je plně mrazuvzdorný
  • konstrukce zaručuje vysokou pružnost při maximální tvrdosti
  • sortiment firmy zahrnuje i všechny potřebné komponenty, jako jsou například rohové a koncové sloupky.

Společnost nabízí na svých webových stránkách i ceny, takže si můžete snadno vypočítat celkové náklady na betonový plot pro váš pozemek. Můžete firmu kdykoliv kontaktovat a dostane se vám odpovědí na jakékoliv otázky. Případně lze zaslat i nezávaznou poptávku.