Akvárium jako stylový doplněk do bytu

Miniaturní vodní svět, který se vám vystaví na odiv v místnosti, se do vzdušných interiérů opravdu velmi hodí. Průzračné sklo, za kterým plavou malé rybičky a na dně jsou i jiní živočichové, je velkolepou podívanou. Pokud zrovna nejste akvaristi, zřejmě potřebujete poradit, jaký typ akvárií je dnes na trhu k mání.

Mořská akvária – prohlédněte si mořské dno přes sklo

Mořská akvária jsou absolutním hitem. Reálná příroda, která se vám pomocí akvária doma rozprostírá, je podobná pohledu na mořské dno. Barvami se to jen hýří, modré, žluté, červené rybky se předhánějí, která dříve podplave přírodní útvar ve vašem akváriu. Mořská akvária se tak budou spíše líbit potápěčům, kteří rádi šnorchlují a podobnou scenérii si vytvoří i doma, třeba v obývací místnosti.

Další možnosti – japonská přírodní akvária, ale i naturewall

Japonská přírodní akvária jsou také velmi oblíbená. Jsou spjata nejen s živočichy, ale i s přírodou, kterou máte v podstatě na dosah ruky, i když jen za sklem. Je to zážitek.

Naturewall neboli přírodní stěna, která je dalším typem akvárií, je v dnešní době velmi vyhledávaná, je to skvost. Čistota a elegance naturewall zkrátka náleží. Navíc je akvárium prakticky bezúdržbové, což jistě oceníte.

Interiéry pokojů a chodeb jsou tak velice atraktivní, když je v nich na zdi umístěno velké akvárium. Akvária si však70-646 lidé pořizují i do kanceláří, kde se stávají fantastickou relaxační technikou. Poklidné sledování rybiček, které si nerušeně plavou, je uklidňující a inspirativní.

 

Umístění akvária na zeď – nekonvenční pojetí

Záleží na vás, jestli dáte přednost akváriu na komodě, skříňce nebo zdi. Netradiční koncept umístění akvárií na zeď je luxusní záležitostí. Předčí zřejmě veškeré snahy 3D tapet, protože není nad obraz, který se hýbe a žije.

Minimalistickým interiérům vévodí akvárium, jakožto přírodní prvek. Jemnost, hravost a elegance z něj přímo sálá. Kompozice, která se vám tak sama nabízí, se hodí i jako prostředek k navození klidné harmonické domácnosti. Naturewall slouží 70-662jako přírodní sladkovodní nádržka. Pokud chcete mořské akvárium, počítejte s tím, že vám zabere více místa.