Zlepšete vlastnosti svého vozu

Odpovědí je chiptuning, tedy speciální úprava softwaru řídící jednotky vašeho vozidla, která má za úkol zvýšit výkon vozidla. To se děje velice šetrnou formou bez zásahů do funkcí motoru ani jeho životnosti. Počet kW vašeho vozu se navýší a hladina emisí stále zůstane na stejné hladině v rámci mezí určených EU.

Krom zvýšení výkonu však váš vůz docílí také menší spotřeby paliva, díky čemuž bude váš požitek z jízdy umocňován nejen zvýšeným výkonem vozu, ale také šetrností k vaší peněžence. Chip tuning je tedy velice rychlou a snadnou cestou, jak zvýšit atraktivitu vozu, ať už se jej hodláte využívat, nebo jej chcete prodat.

auto
Chiptuning Praha nabízí úpravu vašeho vozu za použití těch nejmodernějších technologií a postupů, díky kterým se dostane vašemu vozu té nejmaximálnější péče a bude zlepšen každý detail jeho výkonu. Hlavním cílem chiptuningu je co nejlépe sladit vůz s požadavky svého řidiče a docílit tak maximální symbiózy. Společnost se může pyšnit hned několika prvenstvími v rámci ČR, díky kterým se řadí mezi špičku v oboru.

pc-pneumatika
Nabízí hned několik služeb, podle kterých nastaví váš vůz přesně do takového polohy, v jaké si jej přejete mít. Veškeré služby jsou navíc ve dvouleté záruce a software společnosti dokonce v záruce deseti let. Navíc je vždy možnost nechat si nahrát zpět původní verzi softwaru, popřípadě si nechat nahrát software při případném přemazání.

kalkulacka
Pokud tedy toužíte po lepším voze s minimální investicí a o péči opravdových odborníků, je chiptuning Praha tou nejlepší a nejrozumnější volbou. Vyvarujte se pochybným dílnám, ve kterým nabízejí stejné služby. Svěřte se raději opravdovým profesionálům.