Španělské designové koberce FLOORART

Největší předností těchto vinylových koberců je zcela jednoduchá údržba, jelikož nepotřebujete žádný vysavač, ale vystačíte si s pouhým hadrem. Prostě koberec přetřete vlhkým hadrem a máte uklizeno. Žádné pravidelné nezáživné luxování nebo vynášení ven za účelem klepání, jak jsme to znali dříve u obyčejných koberců.

Španělské koberce značky FLOORART jsou zajímavé nejen designově a díky nápadným barvám, které každý interiér příjemně oživí, ale i z hlediska zdravotního. Jsou ideální do všech částí bytu, ať je to kuchyň, chodba, dětský pokoj, pracovna nebo obývací pokoj a oceníte jej zejména v případě, že máte v rodině alergika nebo nějakého domácího mazlíčka. Důležitou vlastností těchto koberců je skutečnost, že neobsahují žádné ftaláty a jsou zdravotně nezávadné.

Výška vinylových koberců Floorart je 2,8 mm, což je dostatečná tloušťka chránící například děti při jejich hrách před studenou podlahou. Vybírat lze z různých rozměrů, vzorů a barevných provedení. Rovněž je k dispozici několik stylů, ze kterých můžete volit koberec pro jednotlivé místnosti. Jedná se například o styl LOFT, RETRO, INDUSTRIAL, ORIENT, VINTAGE nebo oblíbené severské vzory.

Pokud by se vám koberec Floorart podařilo znečistit, nebo byste měli po delší době dojem, že by se měl vyčistit, doporučuje se použít čistící prostředky, které neobsahují chlór a alkohol. Rovněž mu nesvědčí nadměrné teploty nebo nevhodné ohýbání či přímo lámání. Pokud dodržíte tyto zásady, bude vám koberec Floorart sloužit řadu let, aniž byste mu museli věnovat větší pozornost. Pro tyto koberce nemusíte nikam jezdit, jelikož stačí mít připojení k internetu a v pohodlí svého domova si na stránkách internetového obchodu intrend.cz vyhledat informace o kobercích značky FLOORART a vybírat si z pestré palety těchto designových koberců.