Závěsný nábytek

Pokud chcete mít zjednodušený úklid a navíc nábytek variovat tak, aby se dal použít pro každou místnost, pak jste na správné adrese. Tento druh nábytků je navíc vhodný také do malých místností. Proč zbytečně zaplácávat prostor, který je tak žádoucí pro ostatní důležité věci, jako je pohovka, stůl, konferenční stůl nebo židle? Zkuste sestavy, které Vám nebudou zabírat místo na podlaze, ale můžete si je připevnit na zeď.

Estetičnost i funkčnost

Že je podle Vás nemožné použít závěsný nábytek v každé místnosti Vašeho domu, například v koupelně nebo na záchodě? A co praktické závěsné toalety, které se dají hezky uklidit? Závěsný nábytek je jednak estetický, protože taková místnost působí odlehčeným dojmem, ale také praktický. Určitě se shodneme na tom, že se pod ním lépe uklízí. Pokud jste před tím měli nábytek na nožičkách, pak se pod nimi neustále držel prach, a proto luxování a vytírání podlahy nebylo jednoduché, neboť Vás to nutilo uklízet v předklonu nebo dokonce na kolenou. Pokud jste si chtěli pošetřit záda a koupili jste si robotické vysavače, pak se někdy nedostali do prostoru pod malými skříňkami, a tak zbyla ona nepříjemná práce zase na Vás.

Ušetřete si práci

Pokud budete v budoucnu vyměňovat podlahu, pak opět oceníte závěsné prvky, protože životnost nábytku bývá větší než životnost koberců – a kdo by chtěl neustále každý sedm až deset let rozebírat nábytek, aby mohl koberec pořádně vyčistit a po několika letech vyměnit?

Variabilita výšky nábytku

Další výhodou je variabilita výšky nábytku. Pokud máte v obývacím pokoji nízký gauč, pak musíte mít také nízkou skříňku pod televizí. Když chcete zamezit svému benjamínkovi, aby se nedostal do skříní starším sourozencům, pak není nic jednoduššího, než zavěsit skříňku tak, aby na ni prostě nedosáhl. Po letech můžete umístěný nábytek libovolně měnit a otvory, které vznikly po původních hmoždinkách, můžete krásně zacelit.

Preferujete klasický nebo závěsný nábytek?