Zastřešení terasy i zimní zahrada nabídnou víc možností pro trávení volného času

Přístřešek terasy z hliníku a polykarbonátu, foto Gardenway.cz
Přístřešek terasy z hliníku a polykarbonátu, foto Gardenway.cz

U spousty rodin se můžete setkávat s řečmi, jak rádi by měli ještě o místnost navíc, jak rádi by trávili víc času venku, aby se děti nadýchaly čerstvého vzduchu, měli víc možností pro vyžití. My dospělí, i děti různého věku, máme terasy v lásce. Proto se tak rozmáhá jejich zhotovování. Abychom na ní mohli být co nejvíce, je ale důležité pořídit si její kvalitní zastřešení.

Na terasu nebo do studené zahrady

Je to jako být v ráji, když máte opečovávanou terasu se zahradním nábytkem, květináči kolem, nebo číkoli, co máte rádi. Někdo se spiše než pro terasu rozhodne pro zimní zahradu nejsou sluneční pokoj. Ideálně jsou v jedné části domu, na terase a ve studené zahradě. Oba jsou dostupné na webových stránkách https://gardenway.cz/zastreseni-teras . Díky takovému zastřešení si můžete grilovat s přáteli nebo posezení s rodinou užívat venku i v podzemí nebo v zimě, kdy je chladno, ale počasí je na mírnou teplotu.

Kombinace zimní zahrady za polykarbonátovou střechou, foto Gardenway.cz

Kvalitní materiál s mnohaletou životností

Díky hliníkovému indoor na terase získáte spolehlivé zastřešení, pokud vám bude sloužit i po mnoha letech. Hliník je materiál, který má skvělou pevnost. Je jisté, stabilní, drží, není potřeba ji zabalit udržovat. Na rozdíl od dřevěných zastřešení se vyhnete fotografii kupovat nátěrové hmoty, trávit čas natíráním. Když vidíte, že byste měli dřevěné zastřešení pravidelně natírat např. po 20 letech je spousta hodin volna a peněz za nátěry.  

Moderní terasové střechy pro vlastní montáž, foto Gardenway.cz

S hliníkem budete jistě po všech stránkách uklidněni. A montáž takového zastřešení je prostě jednoduchá. Pokud nejste na jednoduchý technický antitalent, vše si vyzkoušíte a do finále se „dotáhnete“ sami. V balení bývají všechny šrouby nebo kotvicí sady, takže jste měli vše hezky připraveno. Dbejte na co nejlepší ukotvení ve stěně a v určitých základně. Uvítáte jistě nastavitelnost stříšky.

Use dávno neplatí, že by byly hliníkové zastřešení drahé nebo esteticky posterior. Povrchová úprava přidala strukturu pro eleganci, podkroví a celkový tvar dělají s výhradami hezký prvek vaší zahrady nebo domu.