Zajistěte si specialistu na lisování a vstřikování plastů

Potřebujete zajistit plastové díly ve vysoké kvalitě?V takovém případě je vhodné vyhledat specializovanou společnost, která vám plastové díly vyrobí v té nejvyšší kvalitě. V tuzemsku je to společnost INCOT. Založena byla už před 20 lety a má dlouholeté zkušenosti v oboru, které využívá k tomu, aby klientům nabízela prvotřídní služby. U každé zakázky se dbá na individuální přístup ke každému zákazníkovi. Společnost dbá na neustálou modernizaci a rozšiřování výroby, aby byla neustále konkurenceschopná a mohla nabídnout vysoce kvalitní služby za přijatelné ceny.

Kvalitní služby

Máte zájem o lisování plastů? Služby jsou zde kompletní od A do Z, tedy od návrhu plastového výrobku až po zhotovení 3D modelu i 3D tisku, konstrukci forem, vstřikování plastu, značení sítotiskem a dokumentaci výrobku.

Výroba plastových polotovarů probíhá kvalitně a zodpovědně, samozřejmostí je i odzkoušení formy. Sériová výroba vstřikovaných plastových dílů je ze všech běžných termoplastů. Nabízí se vám také kompletace, montáž a balení výlisků, potisk výrobků sítotiskem nebo tampoprintem a malosériová výroba. Před zahájením spolupráce s vámi budou důkladně probrány vaše potřeby a kompletní problematika. Následně se udělá podrobná analýza, aby došlo k vytvoření nejlepšího řešení vašich požadavků. Následně dojde k výrobě výrobků a jejich dodání k vám.

Součástí společnosti je také lisovna plastů. Průběh výroby je zde podroben kontrole vyškoleného personálu. Při výrobě se zde hojně dbá na ekologii. Kde je to možné, tak se využívají k výrobě plastové drtě a granuláty vyrobené z plastových odpadů. Díky využití recyklátů dochází k větší ochraně přírody a není potřeba využívat tolik přírodních zdrojů. Více informací naleznete přímo na webových stránkách společnosti Incot.cz.