Zajistěte si kvalitní upevňovací techniku

Patříte mezi výrobní společnosti a hledáte spolehlivého partnera pro dodávání různých komponentů upevňovací techniky? Jestliže potřebujete kvalitní průmyslové těsnění, hadicové spony nebo jiné výrobky, obraťte se na českého specialistu, kterým je zkušená společnost TEMAX tech s.r.o. Své výrobky dodává všem, od malých firem až po velké společnosti a subdodavatele. Pro výrobce je na prvním místě kvalita a spolehlivost, aby měli zákazníci jistotu, že kupují to nejlepší na trhu. Klient je pro společnost vždy na prvním místě a dbá se na rychlou a přesnou realizaci každé objednávky.

Jaké výrobky se vám nabízí?

Společnost je předním distributorem upevňovací techniky značek KALE, Gemi, Kovopol, ABA, Serratub a dalších. K dispozici vám jsou průmyslová těsnění, hadice, technické spreje, pryže a další. V jakých odvětvích se tyto produkty používají? Je jich široké spektrum, spadá sem například petrochemický průmysl, energetika, autoopravárenství, stavebnictví, zemědělství, chemie a mnoho dalšího.

Jestliže máte zájem o průmyslové těsnění, můžete si vybírat z mnoha druhů těsnění i těsnících materiálů. Nabízí se vám třeba teflonové pásky na vodu, na plyn, průmyslové teflonové pásky, teflonový tmel, parotěsné pásky, spirálová těsnění, průmyslové textilie a další.

Sháníte hadicové spony? Nabízí se vám třeba se šnekovým závitem, univerzální spony a manžety, pevnostní spony, spony SM 9 s čelistí, deformační nerezové spony SE, úchytky na kabely, nekonečné pásy, trubkové spony, stupňové spony, plastové stahovací pásky a další. Kompletní nabídku všech výrobků naleznete na webu Temax.cz. Obsah webu je velmi přehledně rozdělený a díky tomu zajisté brzy najdete to, co hledáte. Prdukty jsou navíc skvěle popsané a pokud byste si s výběrem nevěděli rady, stačí se obrátit na výrobce a on vám rád poradí.