Vyplňte o Vánocích prostor dekoracemi

Jako vánoční venkovní led osvětlení doporučujeme krásný světelný kužel s bílým LED osvětlením, který má napájení s časovačem a můžete tak nastavit, jak dlouho má svítit. Jedná se o 60 cm velký vánoční kužel, který je odolný vůči sněhu i mrazu, takže jako venkovní dekorace je naprosto ideální. Díky svému univerzálnímu vzhledu ho na zahradě můžete mít klidně po celý rok. Vánoční osvětlení a dekorace tedy nemusíte používat pouze na Vánoce!

A co tu máme dál?

Další krásnou dekorací je takzvaný světelný závěs. Hodí se především na volné zdi, a to jak venku, tak i uvnitř. Tato varianta vánočního led osvětlení se prodávají v různých variantách, například bílá studená a bílá teplá, a také v různých rozměrech. Jde o velice populární dekoraci, která zaplní prázdná místa opravdu dokonale.

vanocni-led-osvetleni-18-m-modre-200-diod

 

A kdo by neznal tolik oblíbené světelné rampouchy nebo déšť. Světelné rampouchy se prodávají v různých provedeních. Skvělý je například rampouchový řetěz na solární napájení, který se při setmění automaticky zapne. Je to neodmyslitelná vánoční dekorace pro vaši zahradu, na kterou rozhodně nesmíte zapomenout. Univerzální výzdobou, která je vhodná nejen na Vánoce, je světelný déšť. Ten můžete použít doma i venku a vykouzlíte s ním jedinečnou romantickou atmosféru. Je vhodný také jako dekorace do dětského pokoje, takže pro tenhle vynález najdete využití po celý rok.

Pokud si vybíráte svůj LED řetěz, tak si dejte hlavně pozor na bezpečnostní stránku věci. Nekupujte vánoční osvětlení na vietnamských tržnicích, ale raději od ověřených obchodníků. Obvzláště vánoční řetězy pro venkovní použití by měli být označeny příslušnou certifikací IP, které podle vyhlášky 50 dovoluje jejich použití venku.

vanocni-osvetleni-vanocni-dekorativni-garth-led-osvetleni